sulęcińska stłuczka

i

Autor: OL/Stoją ! Gorzów

Gorzów: Niespokojny weekend na drogach

2022-03-07 7:58

Po dwa poważniejsze zdarzenia w sobotę i niedzielę. Na gorzowskich i okolicznych drogach nie był to spokojny weekend. Pogodowo synoptycy obiecują nam dzisiaj sporo słońca, ale na razie trudno jest dostrzec przez te wszystkie chmury i mgłę.

Sobota (05.02) to w pierwszej kolejności utrudniania na ulicy Sulęcińskiej. Auto z rozbitym przodem blokowało przejazd tuż obok trasy S3.

Później była kolizja w okolicach szpitala przy ulicy Dekerta. Doszło do zderzenia trzech pojazdów. Kierowca osobowej dacii był pod wpływem - w organizmie miał 2,5 promila alkoholu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Interwencja strażaków konieczna była w Ługach, na trasie między Strzelcami Krajeńskimi a Dobiegniewem. Doszło do zderzenia dwóch osobówek. Strażacy musieli wydostać jedną zakleszczoną osobę.

Wczoraj po godzinie 20 z dużą siłą uderzyły w siebie na ulicy Kasprzaka osobowe opel i dacia. Jedno auto wylądowało na chodniku pobliskiego sklepu, drugie zatrzymało się na środku skrzyżowania z ulicą Niwicką. Na miejsku pomocy poszkodowanym udzielili ratownicy medyczni.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 25.02.2022r.

Inwestycje będą miały coraz większe opóźnienia. Nie jest to żadna tajemnica. Jest to wynik wysokiego poziomu inflacji, który zaczął nas atakować jeszcze w ubiegłym roku, w połączeniu z wojną na Ukrainie. W związku z powyższym nie jest to teraz sprawa najważniejsza, ale miasto musi ustalić priorytety na ten roku. Więcej:

Drogowcy zaczęli wylewać asfalt na fragmencie nowej nitki ulicy Spichrzowej. Na ten moment najintensywniejsze prace trwają na fragmencie od Hejmanowskiej do dworca Gorzów Wschód.

Jeszcze tydzień poczekamy na zamknięcie skrzyżowania Chrobrego z Jagiełły i Wybickiego. Później tydzień/dwa na położenie torów i miejsce powinno być w pełni przejezdne. Przesunie się na pewno mocno przebudowa Drogi Krajowej nr 22 w Gorzowie. Więcej tutaj:

Synoptycy obiecali gorzowianom dużo słońca od rana, czekamy jeszcze na realizację ze strony pogody. Wydaje się, że słońce powoli przebija się przez gęste chmury i poranną mgłę. O 9 na termometrach będą 2 stopnie, z kolei dzisiejsze maksimum, to 7 kresek nad zerem. Opadów brak.

QUIZ. Kultowe cytaty z komedii PRL! 9/10 tylko dla najlepszych

Pytanie 1 z 10
"Kierunek – wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja" to cytat z filmu...