Gorzów: Poranek

i

Autor: kb Już za niedługo zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Chrobrego z Wybickiego.

Gorzów: Na drogach spokój, większość dnia deszczowa

2021-10-13 7:17

Od rana mała zmyłka ze strony pogody. Będzie trochę słońca, ale od 11 już opady. Z przerwami będzie padać nawet do 18. Na drogach tłoczno, ale bez większych incydentów na szczęście. Szykują się nowe remonty w Gorzowie.

Zmiana w organizacji ruchu może za niedługo nastąpić na skrzyżowaniu Chrobrego i Wybickiego. Tam drogowcy wylali już warstwę ścieralną. Trzeba być czujnym, wszystko może zmienić się na dniach, ale będzie Was o tym na bieżąco informować. Wciąż nie pojeździcie za to przez Mieszka I

Rozstrzygnięte zostały przetargi na remont ulicy Olimpijskiej i Sikorskiego na wysokości ZUSu. Jest to słodko-gorzka informacja. Olimpijska błagała o wymianę nawierzchni już od dłuższego czasu i teraz się doczeka. W obu przypadkach umowy powinny być podpisane na dniach, także spodziewajcie się startu prac jeszcze w tym roku. Najprawdopodobniej w październiku drogowcy wejdą także na Trasę Nadwarciańską.

Pamiętajcie o remoncie fragmentu Żwirowej między Zagłoby a Bazaltową. Tylko jeden pas jest przejezdny. Jest tam sygnalizacja świetlna, która steruje ruchem wahadłowym. Zamknięty jest również fragment Teatralnej pomiędzy Ogrodową a Szpitalną. To w związku z pracami nad przedłużeniem ulicy Spichrzowej. Utrudniony przejazd także przez Kasprzaka. Ten remont można ominąć jadąc Koniawską.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Chłodno i deszczowo dzisiaj. Jesień nie daje o sobie zapomnieć. Od rana jeszcze dla zmyłki będzie trochę słońca, później jednak dominujące będą chmury deszczowe. Z przerwami może z nich padać z różną intensywnością od 11 do nawet 18. W tej chwili na termometrach w Gorzowie jakieś 5 stopni, ale odczuwalne mogą być tylko dwa, więc wrzućcie coś cieplejszego. W ciągu dnia więcej niż 12 stopni w naszym mieście nie będzie. Ciśnienie tylko delikatnie poniżej normy. Jakość powietrza na szczęście na ten moment dobra.

Tom Cruise ma nową twarz, a pamiętacie jego stare filmy? 10/10 to nie mission impossible

Pytanie 1 z 10
Jak się nazywa słynny agent, w którego wciela się Cruise w serii "Mission: Impossible"?