Gorzów: Poranek

i

Autor: kb Mieliśmy dzisiaj ładny wschód słońca w Gorzowie.

Gorzów: Na drogach na razie spokojnie, w końcu wyjrzy słońce

2021-10-19 7:18

Na drogach bez większych incydentów we wtorkowy poranek. Dzisiaj generalnie ładniej niż w poniedziałek, ale poprzeczka była zawieszona naprawdę nisko. Słońce wyjrzy kilkukrotnie.

Utrudniony przejazd macie wciąż przez Kasprzaka, ten stan rzeczy utrzyma się do końca listopada. W październiku za to jeszcze rozpoczną się prace nad Trasą Nadwarciańską. Do tematu będziemy dzisiaj wracać. Pamiętajcie też o remoncie fragmentu Żwirowej między Zagłoby a Bazaltową. Jest tam sygnalizacja świetlna, która steruje ruchem wahadłowym. Zamknięty jest również fragment Teatralnej pomiędzy Ogrodową a Szpitalną. To w związku z pracami nad przedłużeniem ulicy Spichrzowej.

Zmiana w organizacji ruchu może za niedługo nastąpić na skrzyżowaniu Chrobrego i Wybickiego. Tam drogowcy wylali już warstwę ścieralną. Trzeba być czujnym, wszystko może zmienić się na dniach, ale będzie Was o tym na bieżąco informować. Wciąż nie pojeździcie za to przez Mieszka I.

Warto wspomnieć, że trochę się zmieniła organizacja ruchu na remontowanej ulicy Okólnej. Drogowcy postępują i z ronda Solidarności generalnie da się już tam wjechać i nawet dojechać do skrzyżowania z Bema. Prace przesunęły się teraz dalej. Inwestycja pochłonie jakieś 550 tysięcy złotych.

W remoncie cały czas są też Słoneczna i Długosza. Za niedługo do tego zestawu dołączyć mogą poza wspomnianą wcześniej Trasą Nadwarciańską, Olimpijska i Sikorskiego na wysokości ZUSu.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Pogoda dzisiaj znacznie ładniejsza niż w poniedziałek. Od rana i popołudniu trochę powygląda do nas słońce, tak leniwe w konfrontacji z chmurami ostatnio. Opadów ma nie być, chyba, że dopiero późnym wieczorem. Ciśnienie z rana w normie, ale im dalej w dzień tym niższe. Minie się akurat z temperaturą, która wystartuje z poziomu 8 stopni, a skończy na 16.

Quiz. Możesz zostać pogodynką? Nie każdy przeczyta te mapy pogody

Pytanie 1 z 10
Gdzie spodziewane są opady deszczu?
Quiz o pogodzie [1]