Gorzów: II LO

i

Autor: II LO

Gorzów: Medale powędrowały do zasłużonych dla II LO

2021-12-12 12:29

Przemysłowa odznaczyła zasłużonych. Na poniedziałkowej (06.12) gali 70-lecia II LO medale dostali ci, którzy pomogli szkole wznieść się na aktualny poziom.

Priorytetem tutaj musiała być kadra nauczycielska. Uhonorowani zostali więc byli dyrektorzy i wicedyrektorzy, w tym Alina Nowak i Andrzej Kłosiński. Wśród samych nauczycieli medale otrzymali ci z ponad 30-letnim stażem. Na specjalne wyróżnienie zasłużył weteran. Mówi Tomasz Pluta, dyrektor II liceum:

Naszym rekordzistą jest pan Stefan Kwiatkowski, który współpracował jeszcze z Karolem Hermą, założycielem szkoły. Jest w świetnej formie, wszedł na spotkanie bardzo dynamicznie i cały czas z uśmiechem podchodzący do życia.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 10.12.2021

Szkoła nie zapomniała również o współpracujących z nią uczelniach wyższych. Odznaczenia powędrowały więc do reprezentantów gorzowskich AJP i AWFu, a także Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, czy Uniwersytetu w Toruniu.

Kryteria zostały wypracowane przez kapitułę medalu. Znaleźli się w niej pracownicy i absolwenci szkoły z różnych pokoleń.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Michał Koterski zafundował sobie w Turcji...