Gorzów kino

i

Autor: fragles Krzesła w 60 Krzesłach będą puste do poniedziałku.

Gorzów: Kinomaniacy muszą wstrzymać się do poniedziałku. Wtedy rusza „60 Krzeseł”

2021-02-11 18:25

Teoretycznie kina mogą wznowić działalność już w piątek, 12 lutego. W Gorzowie, żadne z 3 kin się na to nie zdecydowało. Jako pierwsze ruszy "Kino 60 Krzeseł", które mieści się w MOS przy ul. Pomorskiej. Premierowy seans odbędzie się 15 lutego. Filmy oglądać trzeba będzie w maseczkach.

"Kino 60 Krzeseł" rusza od poniedziałku. Pierwszy seans zaplanowano 15 lutego o godzinie 18.00. Na razie filmy będą puszczane w tzw. sali multimedialnej. Na głównej kończone są bowiem drobne prace konserwacyjne. Do dyspozycji widzów jest połowa miejsc na sali. Obowiązują zasady jak przed lockdown-em.

Widzowie będą musieli być w maseczkach, także przez cały seans. Będzie trzeba wypełniać oświadczenia. Na razie zaczynamy od 2 seansów. W następny weekend być może będą 3 seanse. Będzie tez większa przerwa pomiędzy, żeby tę salę można było przewietrzyć - mówi Iwona Bartnicka, z "Kina 60 Krzeseł".

Po przerwie związanej z pandemią kina mogą wznowić działalność, warunkowo na 2 tygodnie. Seanse mogą ruszyć w piątek, 12 lutego, ale w Gorzowie tego dnia do kina nie ma się po co wybierać. "Helios" i "Cinema 3D" nie wznawiają na razie działalności.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...