gorzów cezib internat

i

Autor: Fragles Dawny szpital zakaźny zmieni się w internat dla uczniów.

Gorzów: Dodatkowa kasa na budowę internatu dla CEZiB

2022-09-29 13:57

Radni zgodzili się przekazać 10 mln zł. To pozwoli rozstrzygnąć w październiku przetarg. Budowa internatu zajmie 2 lata.

Miasto dołoży 10 mln zł do budowy internatu przy Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu w Gorzowie. Na środowej (28.09) sesji radni zgodzili zabezpieczyć potrzebną kwotę nowym budżecie 2023. Pozwoli to jeszcze w październiku rozstrzygnąć przetarg. Po podpisaniu umowy firma będzie miała 24 miesiące na zrealizowanie inwestycji.

Ta inwestycja zamknie nam kwartał edukacyjny. Mamy Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu, które uzupełnione będzie o poradnię psychologiczno- pedagogiczną oraz o internat. Do tego buduje się kwartał kultury - mówi Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

gorzów cezib kłopot 1

i

Autor: materiały UM Gorzów Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu.

Pod koniec sierpnia zakończono nabór ofert na drugi przetarg na przebudowę internatu. Odpowiedział tylko gorzowski Gotech, który wycenił prace na 42 mln zł. W internacie mieszkać ma 83 uczniów. Powstanie także Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna i Centrum Doradztwa Zawodowego. Inwestycję prowadzi spółka Gorzowskie Inwestycje Miejskie.

Jak dobrze znasz polskie kino lat 2010-2019? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Skąd powraca do Polski Franciszek Kalina, bohater filmu "Pokłosie" (2012)?