gorzów chrobrego roosevelta 1

i

Autor: Fragles Dodatkowe roboty na Roosevelta w Gorzowie.

Gorzów: Choć jest prawie gotowa, to jednak oddana będzie później...

2022-05-10 15:32

Ulica Chrobrego z nowym terminem- wakacyjnym. Przeciągający się remont miał się zakończyć 26 maja. Niestety potrwa o kilka tygodni dłużej. Co jest tego powodem? Rozszerzenie zakresu robót.

Jednak mimo tego, że Chrobrego i Mieszka I mają nowe nawierzchnie oraz torowisko i są ukończone w 95 procentach- tak się nie stanie. Powodem są prace na skrzyżowaniu Roosevelta-Mieszka I- Kazimierza Wielkiego.

Jak informuje Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego ratusza- podpisano aneks do umowy o rozszerzenie prac. Usprawnią one ruch w tym rejonie oraz komunikację tramwajów na Piaski. Zakończyć się mają w lipcu, tak jak i cała przebudowa.

gorzów chrobrego roosevelta 2

i

Autor: materiały UM Gorzów Długa Chrobrego na ukończeniu.

Samochody jeżdżą na odcinku od Borowskiego do sądu, ale na samo skrzyżowanie nie wjadą. Ruch odbywa się wyznaczonymi pasami.

Jeśli chodzi o Chrobrego i Mieszka I pozostały prace wykończeniowe. Trwa układanie chodników. Na samym końcu wstawione zostaną szyby do wiat przystankowych. Inwestycja to koszt 69 mln zł, ale będzie droższa o kilka milionów przez dodatkowe prace.

Sezon na kleszcze.Jak bezpieczne wyjąć kleszcza?

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film