Gorzów: Poranek

i

Autor: kb W Gorzowie dzisiaj słońcem oczu nie nacieszymy.

Gorzów: Chłodno i deszczowo. Jesień w pełnej krasie

2021-10-12 7:11

Słońce zbyt często nie będzie do nas dzisiaj wyglądać. Deszczowo dzisiaj będzie, od teraz do nawet 15. Dopiero popołudniu chmury dadzą nam nieco więcej spokoju. Słabe ciśnienie, także wskazana kawa z rana.

Zmiana w organizacji ruchu może za niedługo nastąpić na skrzyżowaniu Chrobrego i Wybickiego. Tam drogowcy wylali już warstwę ścieralną. Trzeba być czujnym, wszystko może zmienić się na dniach, ale będzie Was o tym na bieżąco informować. Wciąż nie pojeździcie za to przez Mieszka I.

Pamiętajcie o remoncie fragmentu Żwirowej między Zagłoby a Bazaltową. Tylko jeden pas jest przejezdny. Jest tam sygnalizacja świetlna, która steruje ruchem wahadłowym. Zamknięty jest również fragment Teatralnej pomiędzy Ogrodową a Szpitalną. To w związku z pracami nad przedłużeniem ulicy Spichrzowej. Utrudniony przejazd także przez Kasprzaka. Ten remont można ominąć jadąc Koniawską.

Rozstrzygnięte zostały przetargi na remont ulicy Olimpijskiej i Sikorskiego na wysokości ZUSu. Jest to słodko-gorzka informacja. Olimpijska błagała o wymianę nawierzchni już od dłuższego czasu i teraz się doczeka. W obu przypadkach umowy powinny być podpisane na dniach, także spodziewajcie się startu prac jeszcze w tym roku. Najprawdopodobniej w październiku drogowcy wejdą także na Trasę Nadwarciańską.

MMA VIP 3 - Kto walczy? Kiedy będzie gala? ZAWODNICY | ESKA XD - Sportekspertka #33

W końcu świeższe powietrze w Gorzowie, trzeba się nim nacieszyć przed nadejściem kolejnych zimnych nocek w Gorzowie. Dzisiaj znośnie, bo już teraz około 6 stopni, a w ciągu dnia zobaczymy na termometrach jakieś 10-11. No i dużo deszczu, bo z przerwami ma padać od rana do nawet okolic 15. Więcej przebłysków słońca dopiero popołudniu.

QUIZ. Co wiesz o kodach pocztowych? Sprawdź, czy mógłbyś być listonoszem

Pytanie 1 z 15
Na początek coś banalnego. Z ilu cyfr składa się w Polsce kod pocztowy?