telefon

i

Autor: pixabay/Pexels Nowe telefony dla ZDMK

Gorzów: Awaria popularnej aplikacji do przewozu osób. Co się stało?

2022-11-24 12:25

Od dwóch godzin jest awaria aplikacji BOLT w Gorzowie Wielkopolskim. Pasażerowie nie mogą zamówić przewozu. Problem mają także kierowcy. Więcej w poniższym artykule.

Mniej więcej od godziny 10 nie można było zmówić przejazdu przez aplikację BOLT. Firma do przewozu osób poinformowała kierowców, że mają "chwilowe problemy" z aplikacją, które trwał finalnie aż dwie godziny.

Awaria aplikacji Bolt w Gorzowie. Co się stało?

- Kierowco, mamy chwilowe problemy z aplikacja, pracujemy nad tym! Blad niedlugo zostanie rozwiazany i bedziesz mogl(a) wrocic do zarabiania! (pisownia oryginalna) - taki komunikat otrzymali kierowcy.

Ruszyła lawina pytań na forach, co się stało. To był większy problem z samym serwerem, bo kierowcy wchodzący w aplikację nie mogli nic zrobić. Nic się nie ładowało. Taka sama sytuacja była od strony pasażerów.

Przez dłuższy czas nie było wiadomo, jak długo będzie trwała awaria. Co było pewne to to, brak kursów jest przede wszystkim problemem dla kierowców, którzy przez kilka godzin nie mogli zarabiać, a pasażerowie płynnie przetransportować się po mieście.

Sonda
Czy korzystasz z aplikacji Bolt?