Deszcz kałuża

i

Autor: Pixabay

POGODA

Fatalna prognoza pogody dla Gorzowa! Co z meczem Stali z Włókniarzem Częstochowa?

2023-08-07 13:25

Jesteśmy już bliżej, niż dalej końca wakacji. Sierpień przyzwyczaił nas w ostatnich latach do wysokich temperatur. Niestety, zmieniający się klimat robi duże spustoszenie w prognozach pogody na zbliżający się tydzień. Czy to już czas na wyjęcie kurtek z szaf?

Fatalna prognoza pogody dla Gorzowa! Tak źle jeszcze nie było

To będzie bardzo zimny i deszczowy tydzień. Słońca będzie mniej, niż więcej. Tak w skrócie można opowiedzieć o prognozie pogody dla Gorzowa na najbliższy tydzień. Więcej szczegółów poniżej.

  • 8 sierpnia (wtorek) - To będzie deszczowy dzień. Od rana będzie pochmurno, a po południu ma zacząć padać. Na termometrach w okolicach jedynie 19 stopni.
  • 9 sierpnia (środa) - Temperatura pozostanie taka, jak we wtorek. Z tym, że w okolicach południa wyjrzy słońce.
  • 10 sierpnia (czwartek) - Pochmurno przez cały dzień. Miejscami może pokropić
  • 11 sierpnia (piątek) - Pierwszy dzień w tym tygodniu, gdzie temperatura przekroczy 20 stopni Celsjusza. Dużo słońca po południu
  • 12 sierpnia (sobota) - 24 stopni, ale przed południem może popadać. Zapowiada się jeden z ładniejszych dni w tym tygodniu
  • 13 sierpnia (niedziela) - Zdecydowanie najcieplejszy dzień w tym tygodniu. Do bardzo dobra wiadomość dla kibiców Stali Gorzów, która tego dnia jedzie w pierwszym ćwierćfinale PGE Ekstraligi z Włókniarzem Częstochowa.
Totalny paraliż na drogach. Powodem wypadki i trudna pogoda
Sonda
Czy wierzysz długoterminowym prognozom pogody?