Sposób na mycie szafek kuchennych

i

Autor: Shutterstock Sposób na mycie szafek kuchennych

Dziewczyna z sąsiedztwa umyje okna przed świętami, czyli oferta dla leniwych gorzowian

2022-11-27 0:22

Nie masz czasu, albo ochoty na szorowanie okien? Przedświąteczne porządki cię przerażają? Jeżeli chcesz mieć w domu na święta czysto, to już teraz zarezerwuj termin u osób, które zajmują się tym zawodowo. Ale uprzedzamy - tanio nie jest!

Mycie okien i podłóg, odkurzanie, ściernie kurzy w miejscach trudno dostępnych. Jeżeli masz z tym problem, znajdą się tacy, którzy go rozwiążą. Za odpowiednie wynagrodzenie, jeszcze przed świętami odpowiedzi cię ekipa ze szczotką i odkurzaczem i wypucuje twoje mieszkanie.

Sprzątanie przed świątami - terminy znikają w okamgnieniu

Ogłoszenia o przedświątecznych porządkach od kilku dni pojawiają się w sieci. - Zapraszam już do rezerwowania terminów na sprzątania przed świąteczne, ponieważ schodzą bardzo szybko - to tylko jeden z wielu wpisach w grupach na Facebooku. Faktycznie, zainteresowanie przedświątecznym sprzątaniem jest dość duże, bo sami sprzątający mają kalendarze zapchane nawet do wigilii. Co bardziej popularne, jednoosobowe firmy rozpoczęły zapisy na przedświąteczne sprzątanie już na początku października. Tak jest na przykład w przypadku "Dziewczyny z sąsiedztwa", która wyręczy w przedświątecznych obowiązkach najbardziej leniwych. 

Ile kosztuje sprzątanie mieszkań przed świętami?

Pod koniec 2022 roku ceny za sprzątnie w domach, kształtowały się następująco:

- sprzątanie domów i mieszkań: od 20 złotych za godzinę lub od 150 złotych za całość

- mycie okien liczone jest osobno: od 10 do 15 złotych za każde skrzydło

- mycie pojedynczego okna balkonowego: 35-40 złotych