LPR śmigłowiec

i

Autor: fot. Canva/ Jaromir Chalabala

WYPADEK

Dramat pod Gorzowem. Nie żyje 4-latek, który wpadł pod kosiarkę

2024-06-17 8:29

Dramatyczne sceny rozegrały się w niedzielę (16.06) we wsi Białobłocie pod Gorzowem. 4-letni chłopczyk wpadł tam pod pracującą na łące kosiarkę znajdującą się na ciągniku rolniczym. Niestety, mimo wysiłków lekarzy dziecko zmarło w szpitalu.

Tragedia na łące. Dziecko wpadło pod kosiarkę

Wszystko działo się około godziny 17:00 we wsi Białobłocie, w gminie Deszczno, podczas koszenia łąki. Na miejscu pracował ciągnik rolniczy wyposażony w zestaw kosiarek. Niestety, w pewnym momencie pod maszynę dostał się czteroletni chłopiec.

Dziecko doznało poważnych obrażeń, w tym urazu kręgosłupa, i śmigłowcem Lotniczego pogotowia Ratunkowego zostało przetransportowane do szpitala w Szczecinie.

Chłopiec zmarł późnym wieczorem. Sprawą zajmuje się prokuratura

Niestety, późnym wieczorem przekazano informację, że po kilku godzinach walki o życie dziecka, chłopiec zmarł.

W tej chwili sprawą zajmują się policjanci pod nadzorem prokuratury. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która ustala dokładne okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i przesłuchali świadków. Wiadomo, że w chwili wypadku operator kosiarki był trzeźwy.

Śledztwo mające ustalić przebieg i przyczynę tego tragicznego wypadku będzie nadzorowała Prokuratura Rejonowa w Gorzowie Wlkp.

Zobacz też: Znicze na miejscu tragicznego potrącenia 10-latka w Wawrowie pod Gorzowem

Sonda
Umiesz udzielić pierwszej pomocy?
Nocny wypadek na DK 25! Rannych aż 7 osób
Listen on Spreaker.