Memoriał Edwarda Jancarza powróci do Gorzowa

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia / www.stalgorzow.pl

MEMORIAŁ

Do Gorzowa wraca turniej legendy! Żużlowi kibice na to czekali kilka lat

2023-11-20 12:53

Ostatni raz Memoriał Edwarda Jancarza odbył się w 2021 roku. Od tego czasu, czyli dwa lata, o organizacji tego turnieju nie było słychać w gorzowskiej przestrzeni. Od jakiegoś czasu to się jednak zmieniło i dzięki temu zapadła bardzo ważna decyzja.

Memoriał Edwarda Jancarza powraca do Gorzowa po dwóch sezonach przerwy!

Tak, to już pewne! Memoriał legendy gorzowskiego żużla powraca! To znakomita wiadomość, bo większość kibiców wyczekiwała takiej informacji.

Te zawody musiały powrócić. Nie tylko z uwagi na charakter sportowy, ale również hołd i wyraz szacunku dla legendy żużla, Edwarda Jancarza. Ten turniej ma głębokie znaczenie dla tradycji miasta Gorzów i regionu, to integralna część dziedzictwa sportowego, będąc jednocześnie hołdem dla kultury żużlowej w tym regionie – wyjaśnia prezes Waldemar Sadowski na łamach stalgorzow.pl.

Żużlowcy Stali Gorzów spotkali się z kibicami. Widzicie się na zdjęciach?

Kto pojawi się w stawce Memoriału Edwarda Jancarza?

- Zamierzamy zadbać o jak najlepszą obsadę, w której znajdą się gwiazdy światowego żużla. Jedno z pierwszych zaproszeń otrzyma aktualny mistrz świata i wychowanek gorzowskiego klubu Bartosz Zmarzlik – zapewnia Prezes Sadowski.

Teraz musimy jednak zaczekać na publikację wszystkich kalendarzy, a to wydarzy się w okolicach połowy grudnia. Wtedy będziemy mogli podać konkretny termin - podkreśla sternik gorzowskiego klubu.

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Wybierzesz się na Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie?