deszcz

i

Autor: Canva Pro

POGODA

Czasem słońce, czasem deszcz. Prognoza pogody na najbliższy tydzień w Gorzowie 09-15.10.2023

2023-10-10 14:24

Mimo, że jesień w pełni i zazwyczaj o tej porze roku jest szaro, pochmurnie i deszczowo, to wszystko wskazuje na to, ze tym razem będzie trochę inaczej. Synoptycy zapowiadają, że jeszcze przynajmniej przez ten tydzień (9-15.10) na przejmujący chłód nie powinniśmy narzekać.

Temperatury w granicach 20 stopni i deszcz. Pogoda w Gorzowie

Jak przewidują synoptycy środa (11.10) będzie najcieplejszym dniem w tym miesiącu. Wtedy też słupek rtęci ma podskoczyć maksymalnie aż do... 22 stopni, co jak na połowę października jest naprawdę imponującym wynikiem. W środę, przez ten jeden dzień, na niebie ma też nie zabraknąć słońca. Czego nie można powiedzieć o wtorku (09.10) i o pozostałych dniach w tym tygodniu.

Nie ma co ukrywać, od czwartku (12.10) będzie już coraz chłodniej, a słupek rtęci będzie stopniowo spadał: w czwartek ma być maksymalnie w granicach 15 stopni, w piątek 19 stopni, w sobotę 17 stopni, a w niedzielę już zaledwie około 11 stopni.

Do tego, od czwartku, mogą się pojawić przelotne opady deszczu.

Wszystko wskazuje na to, ze to już ostatni tydzień kiedy temperatury zakręcają się wokół 20 stopni. Później da się odczuć już tylko polską, złotą (deszczową) jesień.

Co robić w deszczową pogodę? Atrakcję Gorzowa pod dachem

Sonda
Wolisz deszcz czy upał?
Andy Dust wysyła dużo szczęścia na jesień 2023! Oto jego "Lucky You"