SHOW BIZNES

Córka "Królowych Życia" w nowym teledysku Teenz. Internauci krytykują jej wokal

2024-03-06 12:17

Eliza Macudzińska z impetem wkracza w sferę show biznesu. 15-letnia córka Izabelii, jednej z uczestniczek "Królowych Życia", zadebiutowała w roli piosenkarki i razem ze swoimi przyjaciółmi wydała teledysk pt. "Nasz czas". Internauci nie pozostawili an niej suchej nitki!

"Królowe Życia" to emitowany na antenie TTV reality show ukazujący barwne życie kilku bogatych osób. To właśnie bohaterem tego serialu była m.in. Sylwia Peretti, której syn zginął wraz z kolegami w tragicznym wypadku samochodowym, oraz Gabriel Seweryn, który zmarł nagle 28. listopada 2003 roku, a okoliczności jego śmierci wciąż są badane.

W serialu występują też m.in. Dagmara, Kasia czy Iza, a ich losy śledzą tysiące widzów. Zresztą, nie tylko ich, ale również ich rodzin - niektórzy dorobili się nawet swojego grona fanów!

Eliza Macudzińska zamieszkała ze znajomymi. Ekipa Teenz wydała teledysk

Jedną z bohaterek "Królowych Życia" jest Izabela Macudzińska, która pojawiła się w serialu razem ze swoim mężem, Patrykiem Borowiakiem. Para wspólnie wychowuje Elizę, 15-latkę, która jakiś czas temu postanowiła się usamodzielnić i... zamieszkać z sześciorgiem swoich przyjaciół w ogromnym domu.

Dziewczyna aktywnie prowadzi konta w mediach społecznościowych, na Instargramie oraz TikToku, gdzie zebrała już ponad 120 tysięcy obserwujących. Dziewczyna zamierza jednak iść dalej w show biznes i na początek stawia na... karierę wokalną.

Ekipa Teenz, bo tak nazwała się młodzież, wydała pierwszy teledysk, na którym każdy ze znajomych mógł zadebiutować w roli wokalisty i twórcy tekstu. Kawałek pt. "Nasz Czas" pojawił się w Internecie, o czym poinformowała sama Iza na swoim profilu.

Internauci niezadowoleni. "To jest przykre"

Mimo, że to debiut młodych ludzi to internauci byli bezlitośni, a na pierwszy ogień poszła właśnie Eliza. Wszystko dlatego, że głosu nastolatki prawie w ogóle nie słychać przez zbyt dużą ilość autotune. Pozostałym nastolatkom również zarzucany jest brak talentu wokalnego.

Przykre jest to, że teraz nie liczy się talent, a kasa i autotune .. przecież tu jest go tyle, że aż się słuchać nie da. Co z prawdziwymi talentami, które nie mają pieniędzy, żeby się wybić? (..)"

Talentu muzycznego niestety nie widać u nikogo"

Jesteś pewna, że chcesz pchać córkę w to bagno showbizu?"

Nie jest obiektywna, bo to jej córka. Takie czasy, nie liczy się czy ktoś ma talent tylko kasa. Nawet jak ktoś kompletnie nie potrafi śpiewać, ale ma kasę to i można śpiewać"

Ale wśród fali hejtu można też znaleźć pochlebne komentarze. Niektóre osoby doceniły starania i odwagę młodych ludzi, czym podzielili się na forum:

Brawo dla Ciebie i Elizy. Widać że jesteś dumna👍😀 córka fajnie wypadla😍 " dobre" rady od życzliwych puszczaj mimochodem, wierzę że czuwasz nad Elizą i nie pozwolisz aby poszła w złą stronę tego biznesu i sławy. Jesteś fajna, troskliwą mama."

Elizka super wypadłaś! fajni młodzi ludzie którzy chcą stworzyć coś własnego i trzymam mocno kciuki byście się rozwijali i zawsze przede wszystkim wspierali💪🙏"

A Wam jak się podoba debiut Teenz?

Tak kiedyś wyglądała Marietta Witkowska z "Hotelu Paradise" Co za powrót do formy!

Quiz: Klasyki polskiego rapu. Tego słuchały tysiące ludzi. Sprawdź, jak dobrze znasz rapowe kawałki

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst: "Ciemno już, zgasły wszystkie światła..." (Peja "Głucha noc")
Peja - Głucha noc
"Królowe życia". Ania Renusz wraca na ekrany! Tego mogłeś nie wiedzieć o piękności z TTV
Listen on Spreaker.