gorzów teatr grechuta 3

i

Autor: materiały teatru Osterwy Scena ze spektaklu "Świecie nasz".

Aktor zachorował, premiera odwołana. Zmiany w gorzowskim teatrze!

2021-02-17 18:07

Niestety koronawirus ciągle krąży i pojawił się w teatrze. Wcześniej część aktorów i pracowników przeszła zakażenie. Wdrożone zostaną odpowiednie procedury sanitarne. Próby w teatrze zostały tymczasowo zawieszone.

Niestety zmiana planów w gorzowski teatrze, jest nowy termin. Placówka otworzyła się na widzów dopiero co w piątek (12.02). Po trzech miesiącach zamknięcia, przygotowała kilka nowości. W sobotę (20.02) miała się odbyć premiera spektaklu "Świecie nasz"z piosenkami Marka Grechuty, w reżyserii Artura Barcisia.

gorzów teatr pusto

i

Autor: Fragles Można kupować bilety na 37 Gorzowskie Spotkania Teatralne.

Jak przekazała Ewa Kunicka z gorzowskiego teatru - ze względu na chorobę aktora, koronawirusa, zmuszeni zostali ją odwołać. Artysta poczuł się źle, wysłany został na badanie, które dało wynik pozytywny. Nie miał on kontaktu z całym zespołem. Próby tymczasowo zawieszono.

Podano nową datę przedstawienia to 13 marzec, zatem bilety zachowują swoją ważność. Ten nowy termin jest zależy od tego, czy rząd przedłuży działanie instytucji kultury. Obostrzenia, przypomnijmy, zluzowano do 26. lutego.

Dawid Kwiatkowski stworzył singiel jak ze snu?

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to: