Żużel

i

Autor: CyfraSport Żużel

Żużlowe Grand Prix w Gorzowie. Znane ceny, terminy i miejsca , w których można kupić bilety

2020-08-14 17:19

Znane są ceny biletów na gorzowskie rundy Grand Prix na żużlu. Za najlepsze miejsca trzeba zapłacić więcej niż w latach ubiegłych, ale są też bonusy dla najwierniejszych kibiców.​ Zamknięta sprzedaż rusza w sobotę (15.08).

Zamknięta sprzedaż jest skierowana do posiadaczy karnetów na ligowe mecze Stali i to oni będą mogli kupić bilety o 10 złotych taniej. Trzeba będzie się jednak pospieszyć, bo sprzedaż zakończy się w poniedziałek (17.08). Z kolei od wtorku (18.08) wejściówki będzie mógł nabyć już każdy chętny. Dostępne one będą na stronach www.kupbilet.pl i www.stal.kupbilety.pl. Wybrać się można także osobiście do sklepu kibica przy stadionie przy Śląskiej oraz do sieci Empik.

Przez pandemie, przypomnijmy, na stadiony może wejść do 50 procent publiczności. W Gorzowie na jeden turniej może przyjść maksymalnie 7,5 tysiąca widzów. Jeśli pojawi się zgoda na dodatkowe miejsca stojące, to do sprzedaży trafi jeszcze tysiąc biletów. Gorzowska Runda Grand Prix odbędzie się 11 i 12 września.

Jak długo przetrwałbyś jako bohater horroru?

Pytanie 1 z 10
Pukasz do drzwi mieszkania swojej drugiej połówki, ale okazuje się, że drzwi są otwarte, a w domu nikt nie odpowiada. Co robisz?
Rusza modernizacja stadionu w Płocku