Galeria z meczu ebut.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia

ŻUŻEL

Piekielnie ważny mecz dla jednej z drużyn! Stal jedzie do Grudziądza walczyć o kolejne punkty

2023-07-21 11:46

Już w niedzielę (21 lipca) o 16:30 ebut.pl Stal Gorzów zmierzy się na wyjeździe z ZOOLeszcz GKM-em Grudziądz. Obie drużyny mają różnice cele w tym meczu. Stal może, a GKM musi wygrać, by wciąż liczyć się o fazę play-off, którą gorzowianie mają już zapewnioną.

ZOOLeszcz GKM Grudziądz - ebut.pl Stal Gorzów. Jak może wyglądać to spotkanie?

Na pytanie wyżej ciężko odpowiedzieć, ale gorzowianie z pewnością zdają sobie sprawę, że mecz w Grudziądzu może być przegrany. Z tego tytułu nic się nie stanie. Dlaczego? Ano dlatego, że faza play-off jest już pewna i wiemy, z kim Stal zmierzy się w ćwierćfinale PGE Ekstraligi. Jedynie od punktów zależy, czy ebut.pl Stal pojedzie pierwszy mecz na własnym stadionie, czy na wyjeździe.

Jeśli chodzi o grudziądzan, to sytuacja jest zupełnie inna. Priorytetem dla nich jest zwycięstwo, bo wciąż walczą z Fogo Unią Leszno o awans do czołowej szóstki. ZOOLeszcz GKM-owi najlepiej byłoby wygrać ze Stalą za trzy punkty, ale do odrobienia mają dwanaście punktów.

Awizowane składy na mecz ZOOLeszcz GKM Grudziądz - ebut.pl Stal Gorzów

  • GKM: 9. Max Fricke; 10. Gleb Czugunow; 11. Wadim Tarasienko; 12. Frederik Jakobsen; 13. Nicki Pedersen; 14. Kacper Łobodziński; 15. Kacper Pludra. Trener: Janusz Ślączka.
  • STAL: 1. Szymon Woźniak; 2. Wiktor Jasiński; 3. Martin Vaculik; 4. Oskar Fajfer; 5. Anders Thomsen; 6. Oskar Paluch; 7. Jakub Stojanowski. Trener: Stanisław Chomski.
  • Sędziuje: Michał Sasień.
  • Pierwszy mecz: 51:39 dla Stali.
Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Ile punktów zdobędzie ebut.pl Stal Gorzów w tym meczu?