Tor przeszkód Ninja Warriors

i

Autor: Dustin Batt/www.commons.wikimedia.org ; Dmuchane Tory Przeszkód WipeOut - Apocalypto

SPORT

Zawody Ninja Warriors w Lubuskiem! Odważni pokonają ekstremalny tor przeszkód

2023-09-11 13:51

Takiego wydarzenia jeszcze w województwie lubuskim nie było! Już w połowie września w Gralewie (gmina Santok) odbędą się wyjątkowe zawody Ninja Warriors! Uczestnicy będą mieli do pokonania tor podobny do tego, który znany jest w programu telewizyjnego. Podobny, ale nie identyczny. Na czym będzie polegała różnica?

Tor Ninja Warriors w Gralewie. Jak będzie wyglądał?

Ninja Warriors to popularny program telewizyjny, w którym uczestnicy mierzą się z wyjątkowo trudnym torem przeszkód. To zabawa nie dla wszystkich, bo tor są w stanie pokonać tylko wysportowane, silne i wyjątkowo sprawne osoby.

Przeszkody są arcy-trudne, a na domiar złego liczy się czas, w jakim tor zostanie pokonany. I tak naprawdę tylko niewielu osobom udaje się go zaliczyć w całości.

Teraz wszyscy chętni będą mieli okazję do sprawdzenia się na podobnym torze, który stanie w Gralewie. Ten będzie jednak... dmuchany.

Gigantyczny dmuchany tor przeszkód. Zapisy trwają

Tor Ninja Warriors, który pojawi się w gminie Santok, mimo, że będzie dmuchany to daleko mu do zabawkowych zamków dla dzieci. Składa się bowiem z gigantycznych elementów, takich jak np. kule (po których trzeba przebiec), wysokie ścianki, obręcze, tunele czy poręcze.

Pokonanie go z pewnością nie będzie łatwe, ale warto próbować! Zapisy wciąż trwają, a liczba miejsc ograniczona. Aby wziąć udział w zawodach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Jeśli liczba miejsc nie zostanie wyczerpana to możliwe będzie zapisanie się w samym dniu zawodów.

Do zabawy może dołączyć każdy chętny, nie trzeba być mieszkańcem Gralewa!

Zawody Ninja Warriors. Kiedy się odbędą?

Zawody Ninja Warriors w Gralewie odbędą się 17. września na boisku sportowym w Gralewie.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem: 887 101 361 lub u sołtysa Gralewa Klaudii Mrozowskiej pod numerem: 533 159 572.

Zobacz też: W Częstochowie powstanie tor ninja

Sonda
Chciałbyś/chciałabyś się sprawdzić na torze Ninja Warriors?
Eliminacje Ninja Run w Łodzi