Wypadek w Baranowicach niedaleko Gorzowa

i

Autor: OSP Stare Polichno

Trzy wypadki w Gorzowie i okolicach. Służby w weekend miały co robić

2023-01-16 12:49

Aż do trzech bardzo groźnie wyglądających wypadków doszło w miniony weekend na drogach w Gorzowie i okolicach miasta. Na szczęście obyło się bez ofiar, ale wiele aut nadaje się tylko do kasacji. Gdzie doszło do wypadków?

W miniony weekend lubuskie służby miały co robić. Najpierw w sobotni wieczór doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów na wysokości marketu Lidl przy ul. Walczaka. W tym zdarzeniu nikt nie został ranny.

Drugie zdarzenie drogowe miało miejsce na drodze między Kłodawą a Łubianką. Na drodze wojewódzkiej nr 151 z niewyjaśnionych przyczyn osobowa skoda zjechała z drogi i uderzyło w drzewo. Auto nadaje się do kasacji. W tym przypadku jedna osoba została poszkodowana.

Ewenementem wśród wypadków w miniony weekend była sytuacja z Baranowic niedaleko Gorzowa. Tam kierowca roztrzaskał się o drzewo. Po przybyciu służb na miejsce okazało się, że zarówno kierowca, jak i pasażer są pijani. Nikomu nic się nie stało, ale kierowca został zatrzymany i będzie odpowiadał za jazdę pod wpływem alkoholi.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?