Tak wyglądał mecz ebut.pl Stal Gorzów - KS Apator Toruń

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia

żużel

To ma być łatwe i pewne zwycięstwo. Do Gorzowa przyjeżdża GKM Grudziądz

2024-05-16 15:07

W najbliższą niedzielę ebut.pl Stal Gorzów zmierzy się na własnym torze z Zooleszcz GKM-em Grudziądz. W teorii ma być to łatwa przeprawa dla podopiecznych Stanisława Chomskiego, ale grudziądzanie w poprzedniej kolejce niewątpliwie złapali wiatr w żagle i mogę się bardziej postawić w Gorzowie.

Mimo wszystko to ebut.pl Stal jest zdecydowanym faworytem w tym meczu. Przemawia za tym praktycznie wszystko i to nie może nikogo dziwić. Inny wynik, niż wygrana, będzie odbierana jako sensacja.

Mam nadzieję, że nie będzie nudnego meczu do jednej bramki. Oczywiście, że Stal jest faworytem i obstawiam, że to będzie pewne zwycięstwo, ale Grudziądz ma kim stawić opór. Jason Doyle, Jaimon Lidsey, który jeździ nieźle, Max Fricke, Wadim Tarasienko. Wydaje mi się, że to będzie ciekawe widowisko, ale to będzie zwycięstwo Stali z piątką z przodu – wytypował były prezes Stali Gorzów, Ireneusz Maciej Zmora, na antenie Telewizji Gorzów.

Tak wyglądał nie tak dawny mecz w U24 Ekstralidze pomiędzy Stalą, a GKM-em. Zobaczcie zdjęcia

Były działacz docenił jednak klasę GKM-u, który w ostatnim meczu bardzo pewnie zwyciężył nad Fogo Unią Leszno. Do Gorzowa przyjadą zatem pozytywnie naładowni. - Grudziądzka drużyna na przestrzeni lat teraz wygląda na najmocniejszą. Mogą nam dostarczyć wiele emocji, niż raptem kilka biegów – skomentował Zmora.

Stal Gorzów – GKM Grudziądz. Awizowane składy

W czwartek [16 maja] poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.

  • STAL: 9. Szymon Woźniak; 10. Oskar Fajfer; 11. Martin Vaculik; 12. Jakub Miśkowiak; 13. Anders Thomsen; 14. Oskar Paluch; 15. Jakub Stojanowski. Trener: Stanisław Chomski.
  • GKM: 1. Max Fricke; 2. Jaimon Lidsey; 3. Kacper Pludra; 4. Wadim Tarasienko; 5. Jason Doyle; 6. Kacper Łobodziński; 7. Kevin Małkiewicz. Trener: Robert Kościecha.
Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Czy zaskoczyła cię wysoka porażka Stali Gorzów?