Butelki po wodzie

i

Autor: pasja1000 / www.pixabay.com

WODA

Takiej oferty jeszcze nie było! Gorzowianie sprzedają... ciepłą wodę w butelkach!

2023-07-05 12:21

Od początku tygodnia gorzowianie podłączeni do miejskiej sieci ciepłowniczej nie mają ciepłej wody. Dla wielu mieszkańców to spore utrudnienie, ale część z nich do sytuacji podchodzi ze sporą dawką humoru. W Internecie pojawiła się nawet... oferta sprzedaży ciepłej wody w butelkach!

Prace inwestycyjne i brak ciepłej wody w całym Gorzowie

Gorzowska elektrociepłownia prowadzi dużą inwestycję polegającą na budowie nowej kotłowni szczytowo-rezerwowej zasilanej gazem. To spowodowało, że od poniedziałku (03.07) aż do piątku (07.07) mieszkańcy, którzy podłączeni są do miejskiej sieci ciepłowniczej muszą sobie radzić bez ciepłej wody. I, jak się okazuje, niektórzy radzą sobie bardzo dobrze!

Jak wiadomo popyt nakręca podaż, więc w Internecie pojawiła się nietypowa oferta.

"Sprzedam ciepłą wodę w butelkach" oferuje jeden z mieszkańców

Mimo, że brak ciepłej wody to z pewnością duże utrudnienie to wielu mieszkańców stara się podejść do tego z humorem. W mediach społecznościowych pojawiła się więc wyjątkowo nietypowa oferta:

Na sprzedaż ciepła woda w butlach w sam raz do relaksującej kąpieli lub ogolenia dzioba. Cena promocyjna dopóki nie skończy mi się drewno opałowe z podkładów kolejowych. Przy zakupie powyzej 100 litrów butelka 0,5 gratis. Możliwa wysyłka w termosie" pisze gorzowianin.

Wpis wzbudził spore zainteresowanie. W trudnej sytuacji mieszkańcom nie brakuje kreatywności:

A ja tam pomyślałam i nie muszę się nikogo prosić. W niedzielę ciepłą wodę nagotowałam sobie w słoiki i napewno wystarczy mi do końca tygodnia. Gdyby ktoś bardzo potrzebował mogę się podzielić słoikiem" pisze jedna z mieszkanek.

"Sprzedam opał idealny do podgrzewania wody w kryzysowych sytuacjach. W ofercie posiadam również wysokokaloryczne kalosze" dodaje ktoś inny.

Pomysłów na poradzenie sobie z brakiem ciepłej wody w kranach jest dużo więcej. Niektórzy proponują kąpiele u znajomych, inni polecają gotowanie wody w garnkach i kąpiele w misce. A jeśli wciąż trzymamy się żartów to ta propozycja wydaje się być równie ciekawa:

Kran

i

Autor: Grupa Gorzów - rozmowy o wszystkim / Facebook.com

Najważniejsze, żeby nie stracić dobrego humoru i pozytywnego podejścia!

Sonda
Czy brak cieplej wody to dla Ciebie duże utrudnienie?
Skażona woda w Bielsku-Białej. Będzie śledztwo w tej sprawie