Celina Liebmann i Waldemar Sadowski. Stal Gorzów

i

Autor: facebook.com/StalGorzow1947

Stal Gorzów podpisała kontarkt z... zawodniczką! Strzał marketingowy dla klubu

2023-03-08 10:03

ebut.pl działa w ostatnich tygodniach na wielu frontach. Głównie dzieje się, jeśli chodzi o podpisywanie umów ze Spółkami Skarbu Państwa, ale nie tylko. Inne działy również ciężko pracują. Dzięki temu udało się dopiąć transfer, który jest idealnym strzałem marketingowym.

To pierwsza kobieta w barwach Stali Gorzów? Niemka Celina Liebmann na pokładzie "żółto-niebieskich"!

- W tym szczególnym dniu chciałbym poinformować, że Celina zostaje zawodniczką naszej drużyny U24. Żużel to dyscyplina, która kojarzy się jako typowo męski sport, dlatego ogromnie doceniamy fakt, że są kobiety, które ten schemat próbują zmienić. Świat idzie do przodu, coraz więcej pań wykazuje zainteresowanie sportami motorowymi. Nie musimy szukać daleko, siostra Wiktora Jasińskiego – Karolina z powodzeniem uprawia motocross. W Stali każdy ma równe szanse, liczy się tylko forma zawodnika lub zawodniczki. Korzystając z okazji zapraszam również wszystkie dziewczynki od 6 roku życia do spróbowania swoich sił w pit bike’ach. Może się okazać, że to właśnie będzie to! - powiedział prezes ebut.pl Stal Gorzów, Waldemar Sadowski.

Celina Liebmann będzie startować w rozgrywkach Ekstraligi U24. Warto podkreślić, że Liebmann w zeszłym sezonie wystartowała jako "dzika karta" w jednej z rund Grand Prix 2, czyli potocznie nazywając indywidualnymi mistrzostwami świata juniorów. W Pradze pokonała nawet Wiktora Przyjemskiego.

Sonda
Czy kibicujesz Stali Gorzów w PGE Ekstralidze?