Sylwester Marzeń 2022

i

Autor: Akpa Sylwester Marzeń 2022

Skargi po koncercie Black Eyed Peas na "Sylwestrze Marzeń" do KRRiT. TVP będzie się tłumaczyć!

2023-02-10 13:04

Problemy Telewizji Polskiej po "Sylwestrze Marzeń", gdzie główną wydarzeniem był występ legendarnego zespołu Black Eyed Peas. Po występie grupy muzycznej, do regulatora wpłynęło pięć skarg. Ma to związek z założeniem gwiazd muzyki tęczowych opasek.

Problemy TVP po "Sylwestrze Marzeń"

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło pięć skarg indywidualnych dotyczących audycji wspomnianego Sylwestra na antenie TVP 2. O tym poinformowała Teresa Brykczyńska, rzecznik prasowy KRRiT w rozmowie z wirtualnemedia.pl. Wszystkie skargi są związane z występem zespołu Black Eyed Peas. Teraz TVP będzie musiał się wytłumaczyć KRRiT.

Przypomnijmy, że zespół wystąpił w Zakopanem w tęczowych opaskach, które promują LGBT. - Dedykujemy tę kolejną piosenkę wszystkim tym, którzy doświadczyli hejtu w tym roku. Społeczności żydowskiej, kochamy Was, ludziom pochodzenia afrykańskiego na całym świecie, kochamy Was, społeczności LGBTQ, kochamy Was. Piosenka, którą chcemy wykonać to „Where is the love”, która jest dedykowana jedności - powiedział na scenie lider grupy, will.i.am.

- I żeby ukrócić wszelkie spekulacje: wszystko było tak jak umówione na najwyższym poziomie, włącznie z każdym elementem stroju - zapewnił zaraz po występie Tomasz Kammel, jeden z prowadzących koncert. Nie wszyscy dali wiarę takim wyjaśnieniom. – Jasne, jasne – ironizował tygodnik „Nie” na Twitterze. Wpis polubił były prezes TVP Jacek Kurski, a kilka godzin później cofnął polubienie - informują Wirtualne Media.

Telewizja Polska będzie musiała się wytłumaczyć z "Sylwestra Marzeń"

- TVP będzie musiała teraz ustosunkować się do zarzutów widzów, którzy napisali skargi. Później regulator zdecyduje czy zostały złamane polskie przypisy. Jeśli tak się stało, to KRRiT lub jej przewodniczący może nałożyć na nadawcę karę - czytamy na wirtualnemedia.pl.

Sonda
Będziesz w tym roku oglądać Sylwestra TVP?