Gorzów Śląska

i

Autor: pm Remont drogi kosztował ponad 10 milionów złotych.

Po gorzowskim Zawarciu jeździ się nico łatwiej. Śląska dwukierunkowa!

2020-03-02 12:53

Kierowcy muszą jednak pamiętać, że zmieniła się organizacja ruchu na skrzyżowaniu Śląska - Towarowa. Trzeba zwracać uwagę na znaki. Nadal nie wiadomo jak będzie organizacja ruch na ulicy Fabrycznej.


Śląska była remontowana od czerwca ubiegłego roku. W czasie prac ulica była jednokierunkowa. Prace już się zakończyły i po drodze znów można jeździć w dwóch kierunkach. Trzeba jednak uważać bo wprowadzono istotne zmiany.

W tej chwili kierunek uprzywilejowany, który ma pierwszeństwo przejazdu to zjazd z ulicy Śląskiej w ulicę Towarową. Skrzyżowanie jest dobrze oznakowane. Dodatkowa przed dojazdem do niego zamontowano próg zwalniający.

Gorzów Śląska

i

Autor: pm Są nowe chodniki, parkingi i ... nowa organizacja ruchu.

Być może zmieni się także organizacja ruchu na ulicy Fabrycznej. W czasie remontu wprowadzono ruch jednokierunkowy - od centrum w kierunku Budowlanych. Urzędnicy zastanawiają się czy takie rozwiązania nie zostawić na stałe. Przed rozpoczęciem remontu Fabryczna była dwukierunkowa.

Przypomnijmy: remont ulicy Śląskiej kosztował ponad 10 milionów złotych. Jest m.in. nowa nawierzchnia asfaltowa, zbudowano chodniki, ścieżki rowerowe, parkingi. Być może wykonawca będzie musiał niektóre rzeczy poprawić.Mieszkańcy uważają, że m.in. trzeba poprawić chodniki tak by w czasie deszczów nie stała na nich woda.