Pijalnia czekolady Wedel

i

Autor: Wojtek Laski/East News

NOWOŚĆ

Pijalnia czekolady Wedla w Gorzowie?! Jest na to duża szansa! Znamy szczegóły

2023-09-06 9:52

To może być prawdziwy hit! Pijalnia Czekolady E. Wedel może otworzyć swój punkt w Gorzowie Wielkopolskim. Z takim pomysłem mierzy się prezes firmy, Daniel Kucharski. Więcej informacji w poniższym materiale.

Pijalnia Wedla w Gorzowie? To byłby prawdziwy hit!

Informację jako pierwszy podał portal gorzow.news, który poinformował o pomyśle prezesa Kucharskiego. - Lubimy się otwierać w prestiżowych centrach handlowych. Bardzo dobrze się czujemy w takich obiektach, jak Złote Tarasy w Warszawie, czy Manufaktura w Łodzi. Ciężko nam się odnaleźć w centrach handlowych zlokalizowanych na przykład przy drogach wylotowych. To nie są obiekty zachęcające do spędzania wolnego czasu, ponieważ raczej służą do robienia podstawowych zakupów - czytamy na gorzowskim portalu.

- Szukamy m.in. lokalizacji w Rzeszowie, rozmawiamy o Opolu i o Gorzowie. W planach jest również Gdynia. Nasza strategia zakłada w miarę równomierny rozkład pijalni na mapie Polski. Działamy już w ponad 20 miastach. Mało która sieć może pochwalić się tak rozproszoną strategią otwarć, ponieważ jest to o wiele trudniejsze logistycznie. Dlatego większość stawia na dużą koncentrację lokali w Warszawie - dodał Daniel Kucharski.

Gdzie w Gorzowie mogłaby powstać pijalnia czekolady E. Wedla? Portal gorzow.news spekuluje, że mogłoby być w NoVa Parku lub Galerii Askana. Również uważamy, że wymienione miejsca byłyby najlepszą lokalizacji dla tego typu kawiarni.

Jeśli zjedliście coś słodkiego w Gorzowie, to może warto nasycić się czymś wytrawnym? W poniższej galerii znajdziesz najlepsze miejsca z kebabem w naszym mieście. Sprawdź koniecznie!

Festiwal Kawy i Czekolady w bydgoskiej Operze Nova