Galeria z meczu ebut.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia

ŻUŻEL

Oceniamy zawodników ebut.pl Stali Gorzów po meczu z Betard Spartą Wrocław

2023-06-19 11:43

Ebut.pl Stal Gorzów przegrała na własnym torze z Betard Spartą Wrocław 43:47. Kto był najlepszym i najsłabszym zawodnikiem w talii Stanisława Chomskiego? Kto zasłużył na najwyższą ocenę? O tym poniżej.

ebut.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław 43:47. Oceniamy gorzowskich zawodników po niedzielnym meczu

Anders Thomsen (14 punktów) - 4+. Duńczyk był prawdziwym liderem w tym spotkaniu, choć nie ustrzegł się błędów w piątej serii startów. Przyjechał ostatni w bardzo ważnym wyścigu, który finalnie zaważył o losach meczu.

Martin Vaculik (13+2 punktów) - 4+. Podobna sytuacja, jak w przypadku Thomsena. Słowak pojechał swoje, ale w niektóych biegach mógł pojechać dużo lepiej. Mimo to, udany występ lidera ebut.pl Stali.

Oskar Paluch (5 punktów) - 4. Dobry występ gorzowskiego młodzieżowca. Był szybki na starcie i na dystansie. Punktów mogło być więcej, ale zabrakło nieco szczęścia.

Szymon Woźniak (8+1 punktów) - 3+. Świetny początek spotkania i gorsza końcówka. Coś się zacięło u Woźniaka w drugiej części meczu. Był szybki na starcie, ale wolny na dystansie. Jego punktów zabrakło do zwycięstwa.

Mateusz Bartkowiak (2+1 punktów) - 3+. Junior swoje zrobił. Dwukrotnie za swoimi plecami przywiózł Mateusza Panicza i to było jego główne zadanie. Szkoda, że w biegu z seniorami nie nawiązał walki.

Oskar Fajfer (1 punkt) - 1. To mocno pogrubiona jedynka. Senior gorzowskiej Stali ewidentnie nie udźwignął presji meczu i dwukrotnie upadł ze swojej winy. Fatalny mecz Fajfera i ciężko użyć innych słów określając jego jazdę w tym spotkaniu.

Wiktor Jasiński (0 punktów) - 1. Ciężko coś powiedzieć o tym zawodniku. Dwa razy pojawił się na torze i dwa razy w ogóle nie zaistniał. Stanisław Chomski musi się poważnie zastanowić, czy to już nie czas, aby dać szansę Mathiasowi Pollestadowi, który czeka na swoją szansę siedząc na ławce rezerwowych.

Mathias Pollestad (0 punktów) - Nie oceniamy. Norweg pojechał tylko w jednym biegu.

Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Czy zgadzasz się z naszym ocenami zawodników Stali Gorzów?