Pożar

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Straż pożarna

Nocny pożar aut na parkingu w Gorzowie. Trzy samochody doszczętnie spalone

2023-04-08 12:04

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (7/8 kwietnia) na parkingu osiedlowym przy ulicy Reja na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim około godziny 3:30 w nocy. Mimo trudności, pożar został opanowany przez strażaków. Policja ustala przyczyny pożaru.

Nocny pożar na osiedlowym parkingu w Gorzowie

- Trzy samochody osobowe spłonęły, a dwa zostały nadpalone w pożarze, który miał miejsce w nocy z piątku na sobotę na parkingu przed jednym z bloków przy ul. Reja na osiedlu Staszica w Gorzowie Wlkp. Nikt nie został ranny - jak informuje Polską Agencję Prasową oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej Bartłomiej Mądry.

Dwa zastępy gasiły pożar aut w Gorzowie

Jak informuje PAP, strażacy otrzymali zgłoszenie o 3:30 w nocy z piątku na sobotę (z 7 na 8 kwietnia). Do gaszenia wysłano dwa zastępy straży pożarnej. - Strażacy zanim przystąpili do działania, musieli rozwinąć na znaczną odległość swoje węże, gdyż dojazd do samego miejsca pożaru tarasowały inne auta gęsto zaparkowane na osiedlu. - przekazał PAP oficer prasowy gorzowskiej PSP.

Policja bada przyczyny pożaru na parkingu przy osiedlu Staszica

- Na razie nie jest znana przyczyna pożaru. Jej ustaleniem zajmuje się policja i biegły z zakresu pożarnictwa - dodał Mądry w komunikacie dla PAP. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Pożar samochodu na al. Rejtana w Rzeszowie