Życzenia Szymona Marciniaka do zawodnika Stali Gorzów. Nagranie jest hitem w sieci!

i

Autor: facebook.com/AndersThomsenSpeedway

ŻUŻEL

Najlepszy sędzia świata z ważnym przekazem do zawodnika Stali Gorzów. Nagranie jest hitem w sieci!

2023-08-22 13:44

Anders Thomsen kilka tygodni temu uległ bardzo poważnemu wypadkowi podczas Grand Prix Łotwy w Rydze. Duńczyk przez to zakończył sezon i teraz dochodzi do pełnej sprawności. Ze świata sportu w ostatnim czasie napływały różne życzenia z szybkim powrotu do zdrowie. Jednak jedno nagranie poruszyło żużlowy świat.

Chodzi o nagranie polskiego sędziego piłkarskiego, Szymona Woźniaka, który w ostatnim czasie podróżował z menedżerem zawodnika, Krzysztofem Sudakiem. Marciniak w kilku zdaniach życzył Thomsenowi szybkiego powrotu do zdrowia.

- Widziałem twój fatalny upadek w Rydze. Jest mi bardzo przykro. Słyszałem, że twoja operacja przebiegła zgodnie z planem, więc trzymam kciuki za twój szybki powrót. Wszystkiego dobrego! - powiedział Marciniak.

Nagranie Marciniaka hitem w sieci!

Krótki filmik Szymona Marciniaka wywołał spore poruszenie w polskim środowisku żużlowym. Nagranie szybko obiegło polskie media i stało się prawdziwym hitem. Być może współpraca obu stron na tyle się zacieśni, że wkrótce zobaczymy Marciniaka na stadionie żużlowym i to może nawet w Gorzowie!

Brak Andersa Thomsena spowodował, że ebut.pl Stal Gorzów w ubiegłą niedzielę zakończyła sezon w PGE Ekstralidze. Co w przyszłym roku? W poniższej galerii przedstawiamy potencjalny skład gorzowian na sezon 2024. Ciekawi?

Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Myślisz, że z Thomsenem Stal Gorzów przeszłaby dalej w rozgrywkach PGE Ekstraligi?