Matthew Perry

i

Autor: YT:Q with Tom Power/zrzut ekranu

niespodziewana śmierć

Jak doszło do śmierci Matthewa Perry'ego? Pojawiły się nowe informacje

2023-10-30 7:30

Wracamy do niespodziewanej śmierci aktora, Matthewa Perry'ego, którego znaleziono martwego w domu w Los Angeles w sobotne popołudnie. Jak doszło do śmierci? Miejscowe służby ustalają szczegóły, o których poniżej.

Według niepotwierdzonych informacji, tego samego dnia 54-letni aktor znany z roli Chandlera Binga w popularnym serialu "Przyjaciele" spędził dwie godziny na grze w pickleball, podobnym do tenisa, lecz rozgrywanym na mniejszym korcie. Po meczu skontaktował się ze swoim asystentem, który po przyjeździe do rezydencji znalazł go leżącego w wannie z hydromasażem.

Według relacji kapitana Scota Williamsa z policji w Los Angeles, cytowanej przez "New York Times", nie ma żadnych dowodów na to, że aktor padł ofiarą zabójstwa.

Serwis "TMZ" twierdzi, opierając się na własnych źródłach, że na miejscu śmierci nie znaleziono narkotyków. W autobiografii opublikowanej rok wcześniej Matthew Perry przyznał, że przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków i leków.

Matthew Perry nie żyje. Zasłynął jako Chandler z Przyjaciół, ale to nie jedyna jego rola! Gdzie jeszcze grał?

Jak przypomina PAP, Matthew Perry urodził się 19 sierpnia 1969 roku w Williamstown, Massachusetts. Jego dzieciństwo spędził w Kanadzie, zanim przeniósł się do Los Angeles.

Groby aktorów domu opieki w Skolimowie. Niezapomniani