Gorzów: Food trucki

i

Autor: kb Festwial za każdym razem może popisać się niezłą frekwencją.

W weekend było smacznie w Gorzowie

2021-10-04 13:17

To była uczta dla podniebień gorzowian. W weekend na placu Grunwaldzkim można było spróbować wielu kuchni świata: od meksykańskich tortilli po gruzińskie pielmieni.

Festiwal Smaków Food Trucków przyciągnął spragnionych i głodnych. Decyzją organizatora i głosami uczestników- zwycięzcą został amerykański Jack Burger. Głos oddajemy jednemu z organizatorów:

Na szczęście pogoda dopisała i frekwencja jest naprawdę dobra. Ludzi ochoczą przychodzą spróbować smaków z najróżniejszych stron świata. Konkurencja wśród wystawców jest dosyć równa. Gorzów jest jednak sporym miastem, więc znajdują się w nim fani każdego rodzaju jedzenia.

Gorzów: Food trucki

i

Autor: kb W sobotę i niedzielę ludzi była podobna ilość.

Spotykani gorzowianie wskazywali na różne ulubione smaki. Wielu fanów znalazły klasycznie frytki belgijskie, oblężony był również wóz z lodami tajskimi. Jeżeli ktoś nie dał rady dotrzeć w ten weekend, to nie ma co załamywać rąk. Kolejne edycje mają odbyć się w przyszłym roku, o ile planów nie pokrzyżuje oczywiście pandemia.

Gorzów: Food trucki

i

Autor: kb Food trucki do Gorzowa zjadą się też na pewno w przyszłym roku.

Znani polscy inżynierowie. Czy znasz te nazwiska?

Pytanie 1 z 8
Stefan Władysław Bryła współpracował przy budowie wieżowców w USA, m.in. Woolworth Building w Nowym Jorku (wówczas najwyższego budynku na świecie). Był twórcą przepisów dotyczących:
Stefan Bryła
Daria od Love Blind zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy ESKA Live