roosevelta gorzów

i

Autor: Urząd Miasta Gorzowa

Gorzów: W przyszłym tygodniu zamieszają na Roosevelta

2022-03-18 9:30

Trudny tydzień przed gorzowskimi kierowcami. W środę (23.03) startują m. in. kolejne prace na skrzyżowaniu ulic Roosevelta, Mieszka I i Kazimierza Wielkiego. Na około miesiąc zostanie zmieniona organizacja ruchu. Utrudnienie mogą pojawić się już jednak w poniedziałek (21.03) w związku z przygotowaniami do zmian.

Przede wszystkim nie skręcimy w Kazimierza Wielkiego z Roosevelta jadąc od Słowiańskiej. Nie będzie także możliwości wyjazdu z Kazimierza Wielkiego w Roosevelta. Wyznaczone będą objazdy.

Michael Patrick Kelly dla Radia ESKA - o płycie, emocjach i tajemnicy

Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego magistratu przypomina, że pierwotnie remont ulicy Mieszka I tego etapu nie obejmował:

To są prace, które wykraczają poza ten wstępny zakres prac zaplanowanych przy przebudowie ulicy Chrobrego i Mieszka I. Są to ważne prace związane z usprawnieniem funkcjonowania właśnie tego skrzyżowania.

Zmiany dotkną także komunikacji miejskiej. Przystanek zlokalizowany przy skrzyżowaniu alei Andrzejewskiego i Mieszka I zostanie przesunięty do zatoczki przy stadionie.

Dla zastępczej linii T2 powstanie z kolei tymczasowy na ulicy Chodkiewicza. Wykaz wszystkich zmian i objazdów z mapką dostępny jest na stronie urzędu miasta.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Sprawdzian tylko dla mistrzów. Osiągniesz 10/15?

Pytanie 1 z 15
Urzędowym językiem w Brazylii jest