Bartosz Zmarzlik, Stal Gorzów

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Zmarzlik wywalczył 18 punktów.

Gorzów: Rewelacyjny Zmarzlik to za mało. Stal przegrała z Motorem

2021-09-05 19:15

Goście z Lublina okazali się za mocni dla Stali. Kibice Stali nie tak wyobrażali sobie wynik pierwszego meczu fazy play off. Żużlowcy Motoru kontrolowali całe spotkanie i z „Jancarza” wyjechali z 8 punktami zaliczki przed meczem w Lublinie. Gorzowianie zapowiadają, że w rewanżu powalczą o awans, ale będzie to piekielnie trudne do zrealizowania.

Stal nie sprostała Motorowi. 18 punktów Bartosza Zmarzlika nie wystarczyło, żeby gorzowianie wygrali pierwszy mecz play off. W niedzielę (05.09) na stadionie przy Śląskiej gospodarze prowadzili tylko po pierwszym biegu. W biegu juniorów podwójnie wygrali lublinianie i później przez cały mecz budowali przewagę. Trener Stanisław Chomski próbował ratować wynik rezerwami taktycznymi, ale niewiele to dało.

W ekipie żółto-niebieskich zabrakło punktów wracających po kontuzjach Woźniaka i Vaculika. Obaj łącznie zdobyli 11 punktów. Ostatecznie Stal przegrała 41 do 49 i przed rewanżem gorzowianie są w bardzo trudnej sytuacji. Żeby wejść do finału w Lublinie muszą zdobyć 50 punktów.

Pocieszeniem dla gorzowskich kibiców jest to, że Bartosz Zmarzlik potwierdził, że w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Stali.

QUIZ. "Chłopaki nie płaczą" czy "Poranek kojota"? Nawet fani mogą mieć problem

Pytanie 1 z 15
W którym z tych filmów alfons wzgardził bezcennym argentyńskim kaktusem?