Gorzów: Poranek

i

Autor: kb Na gorzowskich drogach ruch duży, ale na razie bez incydentów.

Gorzów: Poranek na razie dosyć spokojny

2021-10-01 7:15

Pamiętajcie, że zamknięty jest fragment Teatralnej. Drogowcy pracują od Szpitalnej do Ogrodowej. Tamtędy nie przejedziecie, wybierajcie objazdy przez Sikorskiego i Warszawską. Piątkowy poranek na drogach w Gorzowie w miarę spokojny.

Nie przejedziecie tam od jednej ani drugiej strony Teatralnej przez fragment jezdni, o którym wcześniej wspominałem. Trzeba objeżdżać, uważajcie na korki na Hejmanowskiej, które potrafią się przez to tworzyć. Docelowo przejazdu w tamtym miejscu nie będzie w ogóle po otwarciu nowego odcinka Spichrzowej. Fragment między Zagłoby a Bazaltową na Żwirowej z tylko jednym pasem otwartym, należy o tym pamiętać. Jest tam sygnalizacja świetlna, która steruje ruchem wahadłowym.

Gorzów: Teatralna

i

Autor: kb Teatralną nie przejedziecie od Szpitalnej do Ogrodowej.

Trwają też prace na Kasprzaka. Wymieniają tam nawierzchnię, też jest wahadłówka sterowana przez kierującego ruchem. Sugerowany objazd przez Koniawską.

Wciąż nieprzejezdne Okólna, Słoneczna i Długosza. Prace także dalej na Chrobrego i Mieszka I.

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Zobaczcie, co się działo za kulisami

Pogoda w Gorzowie i okolicach ładna, tak jak wczoraj zresztą. Trochę chmur na niebie się pojawi, ale nie zapowiada się na deszcz z nich. Temperatura od rana niska, około 6 stopni odczuwalnych tylko, ale w ciągu dnia termometry w Gorzowie powinny pokazać nawet 17. Ładnie się zapowiada weekend. Ciśnienie dzisiaj w okolicach idealnego, także szkodzić Wam nie będzie.

QUIZ. Sprawdź wiek swojej duszy i umysłu

Pytanie 1 z 10
Jak lubisz spędzać czas wolny?