Gorzów: festiwal

i

Autor: SG Strefa w Parku Górczyńskim jest częścią Festiwalu Folk Harbor.

Gorzów: Od niedzieli tanecznie będzie w amfiteatrze, Parku Górczyńskim i... na telebimie

2021-06-24 17:02

XXVI edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca Folk Harbor odbędzie się w formule hybrydowej. Zespoły prezentować będą się na scenie gorzowskiego amfiteatru, a także na telebimie. Spotkanie z kulturami 4 kontynentów potrwa od niedzieli do środy.

Hybrydowy Międzynarodowy Festiwal Tańca w Gorzowie. W niedzielę (27.06) rozpocznie się taneczne święto, które potrwa kilka dni. Odbędzie się ono w nietypowej formule wymuszonej przez pandemię. Uczestniczyć będzie 12 zespołów, z czego na deskach gorzowskiego amfiteatru zaprezentuje się pięć. Pozostałe widzowie zobaczą na... telebimie. Do Gorzowa przyjadą zespoły z Bułgarii i Legnicy, do tego trzy gorzowskie grupy - Buziaki, Mali Gorzowiacy i Aluzja. Dzięki łączom internetowym gorzowskiej publiczności zaprezentują się zespoły m.in. z Brazylii, Meksyku czy Fidżi.

W tym roku nasz festiwal jest pod hasłem „United for passion”, ponieważ jesteśmy zjednoczeni w naszej pasji. Nasza pasją jest taniec, jest nasz festiwal, który w Gorzowie jest bardzo znany, ale nie tylko. Nasz festiwal jest znany wszędzie - mówi Maria Szupiluk, dyrektor artystyczny festiwalu.

Gorzów: festiwal

i

Autor: SG

Festiwalowi towarzyszyć będzie Kreatywna Strefa Relaksu. Od poniedziałku (28.06) do środy (30.06) w parku Górczyńskim na gorzowian czekać będą m. in. gry, zabawy czy nauka tańców. Atrakcje w godz. od 16 do 18. Koncerty w amfiteatrze w niedzielę (27.06) i w środę o godz. 20, wstęp darmowy.

Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?