Gorzów: Poranek

i

Autor: kb Bulwar pod warstwą śniegu.

Gorzów: Fabryczna już przejezdna, na drogach bywa ślisko

2021-12-10 8:18

Gorzów przykryła warstwa białego puchu. To znakomite informacje dla dzieciaków. Dorośli, cóż, niektórzy muszą uporać się ze śniegiem na posesji, niektórzy tylko odgarnąć go z samochodu. Tak czy siak na drogach trzeba być czujnym.

Dobra informacja dla kierowców jeżdżących regularnie po Zawarciu. Fabryczna jest już przejezdna na całej długości. Utrudnienia były tam od środy. Demontowana była sieć sanitarna pod mostem kolejowym. Udało się jednak prace zakończyć wcześniej.

Utrudnienia za to na Kombatantów. Niedostępny jest odcinek od skrzyżowania z Grota – Roweckiego i Armii Krajowej do skrzyżowania z Szarych Szeregów. Zamknięte jest również skrzyżowanie Kombatantów – Bora Komorowskiego – Szarych Szeregów. Układana jest nowa nawierzchnia. W pracach nie pomagają na pewno warunki pogodowe, więc przekonamy się, czy nie będzie kolejnych przesunięć.

Trenuj jak Wiedźmin | ESKA XD - Fit vlog #37

Wciąż sporo remontów w naszym mieście. Zamknięty jest fragment Teatralnej od Ogrodowej do Szpitalnej. Tak już zostanie. Ruch będzie przekierowany na wciąż budowany nowy fragment Spichrzowej. Drogowcy wciąż pracują także chociażby na Słonecznej, czy Długosza.

Jeśli rozmawiamy o połączeniach komunikacyjnych, to trudno nie wspomnieć o zmianach w rozkładzie jazdy PKP. Te wchodzą w życie od niedzieli. Więcej przeczytacie w poniższym artykule.

Wciąż prószy śnieg w Gorzowie. Od wczorajszego popołudnia zebrała się go pokaźna warstwa. Dzisiaj temperatury minimalnie na minusie, w najcieplejszym momencie dnia ewentualnie kreseczka nad zerem. Z tą warstwą białego puchu na pewno to sobie jednak nie poradzi. Jutro już dużo chłodniej, odczuwalna nawet -10 od rana, także ubierajcie się cieplej.

Złe informacje dla osób źle znoszących niskie ciśnienie. Dzisiaj przez cały dzień około 1000 hektopaskali.

Quiz. Czy jesteście gotowi, by zostać rodzicami? Ten test rozwieje wątpliwości

Pytanie 1 z 10
Urządzenie do odciągania pokarmu to: