gorzów przychodnia Dworcowa 1

i

Autor: Fragles Na elewacji pudrowy róż i kolor kremowy.

Inwestycje

Docieplona i z nową elewacją - gorzowska przychodnia Dworcowa

2023-03-31 13:25

Pacjenci i lekarze będą mieli lepsze warunki. Prace jeszcze się toczą, ale to już końcówka. Budynek będzie gotowy dosłownie tuż przed świętami wielkanocnymi. Zatem po nich gorzowianie będą mogli ocenić zmiany.

Dobiega końca remont obiektu przy ul. Dworcowej, który był prowadzony podczas normalnego działania specjalistów. Od ulicy jeszcze widoczne są rusztowania, ale od podwórka już ich nie ma. Budynek jest w trzech kolorach, pastelowych. Inwestycja bezproblemowa i zakończy się w terminie czyli 8 kwietnia.

- Większych niespodzianek nie napotkaliśmy. Była wymiana źródła zasilania w ciepło, nowy węzeł wykonał gorzowski PEC. Budynek został docieplony, ma nową elewację, wyremontowaliśmy pomieszczenia w piwnicy - wyjaśnia Sebastian Mazowiecki z firmy Drew Plast, wykonawca.

gorzów przychodnia dworcowa 2

i

Autor: Fragles Wkrótce rusztowanie zniknie.

Prace rozpoczęły się w czerwcu ubiegłego roku. Koszt zdania to 1,5 miliona złotych. W tym przypadku firma nie musiała renegocjować kwoty wynagrodzenia. Takie działanie podjęła na innej dużej inwestycji – przebudowie gorzowskiego liceum plastycznego. O niej szerzej wkrótce.

Drew Plast z Różanek buduje centrum ratownictwa w Santoku, rozbudowuje szkołę w Baczynie oraz właśnie rusza z pracami remizy w Janczewie. 

Budowa Dworca Warszawa Zachodnia
Materiał sponsorowany

Na jakim poziomie jest twoja samoocena?

Pytanie 1 z 10
Czy potrafisz spojrzeć na siebie życzliwym okiem?