sylwester

i

Autor: pexels.com

Ciepło i deszczowo. Tak będzie wyglądał sylwester w Gorzowie

2021-12-31 7:18

Temperatury raczej cofnęły się do okresu jesiennego. Dzisiaj już od samego rana dosyć ciepło, około 11 stopni. Tak to się powinno utrzymać przez większość dnia. Zacznie też padać po godzinie 14.

Spore zmiany dzisiaj czekają na jeżdżących komunikacją miejską. Przez cały dzień nie pojadą linie 114, 123 i 137. Po 20 kursować przestaną 100, 104, 125, 134, 135, a także 136.

Część kursów po tej godzinie także się nie odbędzie, albo będą skrócone. Rzadziej, bo co 20 minut będzie z przystanków pasażerów odbierał tramwaj nr 1 i zastępczy T2. Więcej informacji znajdziecie na stronie gorzowskiego MZK.

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39

Drogowcy wciąż pracują chociażby na Słonecznej, Chrobrego, Mieszka I, czy Długosza. Zwłaszcza na tej ostatniej prace niemiłosiernie się przeciągają. Dłużej także potrwa tworzenie przedłużenia Spichrzowej. Na ulicy Batalionu Zośka z kolei pojawiła się ostatnio nowa nawierzchnia. Mieszkańcy liczą jeszcze, że wykonawca zajmie się miejscami parkingowymi.

Swobodnie kierowcy pojadą już na ulicy Olimpijskiej. Świeżutka nawierzchnia leży od ronda Myśliborskiego do alei 11 listopada. Pozostały jeszcze formalności, takie jak namalowanie pasów, czy poprawki w oznakowaniu. Więcej poniżej:

Ciepło nam się zrobiło na koniec roku. Chodzi oczywiście o temperatury na gorzowskich termometrach. Już od rana 11 stopni, w ciągu dnia możemy liczyć w sumie na maksymalnie 12. Sylwestrowa noc z piątku na sobotę także ciepła, ale trochę nam popada.

Dzisiaj o 14 się zacznie, a jutro rano skończy. Ale chmury deszczowe możliwe, że zrobią sobie wolne akurat między 22 a 1 w nocy, tak żebyśmy mogli w spokoju pożegnać stary rok i przywitać nowy. Ciśnienie dzisiaj trochę poniżej normy w Gorzowie, także zwłaszcza od rana możecie się czuć senni.

To już ostatni poranny raport w 2021 roku. Życzę Wam szampańskiej zabawy dzisiaj wieczorem i w nocy. W 2022 roku z kolei niech się spełnia, co sobie wymarzycie.

Noworoczny quiz sportowy. Co zapamiętałeś z 2021 roku?

Pytanie 1 z 38
Sukcesów nie brakowało także u Roberta Lewandowskiego. Ile bramek strzelił w sezonie 2020/2021 w niemieckiej Bundeslidze, bijąc rekord Gerda Muellera?