Złoty Kask pojechał do Gorzowa!

Zdjęcie z artykułu: Złoty Kask pojechał do Gorzowa! Tym razem nie pojeździli...; Marcin Szarejko/Foto-Sport.pl
Ilustracja do artykułu Złoty Kask pojechał do Gorzowa!

Przemek Pawlicki żużlowiec Cash Broker Stali zdobył prestiżowe trofeum podczas zawodów w Zielonej Górze. W nagrodę będzie reprezentował Polskę podczas eliminacji do przyszłorocznego Grand Prix.  

Reprezentant gorzowskiego klubu zdobył 11 punktów i to wystarczyło do zwycięstwa. Na trudnym torze decydował głównie start i w tym elemencie Pawlicki doskonale sobie radził. Wprawdzie wygrał tylko jeden bieg ale w pozostałych przyjeżdżał na metę na drugiej pozycji. Pawlicki Złoty Kask zdobył już po raz trzeci w karierze. Na podium zawodów stanęli także Janusz Kołodziej i Piotr Pawlicki z Unii Leszno. Cała trójka oraz Drabik i Dudek będą walczyć w eliminacjach do cyklu Grand Prix.

Zawody nie wyszły drugiemu zawodnikowi Stali. Krzysztof Kasprzak wprawdzie w dwóch pierwszych startach zdobył 5 puntów ale potem dwa razy przyjeżdżał na ostatnim miejscu i zaprzepaścił szansę na dobre miejsce.

W niedzielę kolejne emocje żużlowe, tym razem ligowe. Stal będzie walczyć w Grudziądzu. Mecz rozpoczyna się o 19.00.

Czytaj także: Stilon Gorzów w półfinale wojewódzkiego Pucharu Polski! Zmierzy się z Falubazem Zieloną Górą

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy