Złoty Kask pojechał do Gorzowa!

Zdjęcie z artykułu: Złoty Kask pojechał do Gorzowa! Kolejne fantastyczne zawody na Jancarzu; Marcin Szarejko/Foto-Sport.pl
Ilustracja do artykułu Złoty Kask pojechał do Gorzowa!

Przemek Pawlicki żużlowiec Cash Broker Stali zdobył prestiżowe trofeum podczas zawodów w Zielonej Górze. W nagrodę będzie reprezentował Polskę podczas eliminacji do przyszłorocznego Grand Prix.  

Reprezentant gorzowskiego klubu zdobył 11 punktów i to wystarczyło do zwycięstwa. Na trudnym torze decydował głównie start i w tym elemencie Pawlicki doskonale sobie radził. Wprawdzie wygrał tylko jeden bieg ale w pozostałych przyjeżdżał na metę na drugiej pozycji. Pawlicki Złoty Kask zdobył już po raz trzeci w karierze. Na podium zawodów stanęli także Janusz Kołodziej i Piotr Pawlicki z Unii Leszno. Cała trójka oraz Drabik i Dudek będą walczyć w eliminacjach do cyklu Grand Prix.

Zawody nie wyszły drugiemu zawodnikowi Stali. Krzysztof Kasprzak wprawdzie w dwóch pierwszych startach zdobył 5 puntów ale potem dwa razy przyjeżdżał na ostatnim miejscu i zaprzepaścił szansę na dobre miejsce.

W niedzielę kolejne emocje żużlowe, tym razem ligowe. Stal będzie walczyć w Grudziądzu. Mecz rozpoczyna się o 19.00.

Czytaj także: Stilon Gorzów w półfinale wojewódzkiego Pucharu Polski! Zmierzy się z Falubazem Zieloną Górą

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Apollo i Artemida w Milionerach

Apollo i Artemida w Milionerach

Apollo powinien zwracać się do Artemidy... Takie mitologiczne pytanie padło w Milionerach. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi na pytanie kim był Apollo dla Artemidy zapraszamy na ESKA.pl.

37 min
Silnia - jej wartość jest wynikiem... Matematyczne pytanie w Milionerach

Silnia - jej wartość jest wynikiem... Matematyczne pytanie w Milionerach

Silnia to funkcja której wartość jest wynikiem.. Takie pytanie padło w Milionerach. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi zapraszamy na ESKA.pl.

40 min
Co jest atrybutem serialowego doktora House'a - w Milionerach

Co jest atrybutem serialowego doktora House'a - w Milionerach

Atrybut doktora house ? Takie pytanie padło w Milionerach. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi zapraszamy na ESKA.pl.

46 min
Justin Bieber zapomniał słów do Despacito [VIDEO]

Justin Bieber zapomniał słów do Despacito [VIDEO]

Justin Bieber najwyraźniej ma problemy z pamięcią lub... nauką języków obcych. Gwiazdor zapomniał swoich wersów po hiszpańsku w remiksie megahitu Despacito.

4 godz. 29 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy