Wraca Ekstraliga! Cash Broker Stal Gorzów zmierzy się z GKMem Grudziądz

Zdjęcie z artykułu: Wraca Ekstraliga! Cash Broker Stal Gorzów zmierzy się z GKMem Grudziądz Stal Gorzów znów będzie wlaczyć o punkty; wikipedia.org
Ilustracja do artykułu Wraca Ekstraliga! Cash Broker Stal Gorzów zmierzy się z GKMem Grudziądz

Mecz odbędzie się w niedzielę (16.07) o godzinie 19.00 na stadionie w Grudziądzu.

Po kilkutygodniowej przerwie związanej z Drużynowym Pucharem Świata gorzowscy żużlowcy wybierają się na mecz ligowy do Grudziądza. Rywal nie jest z najwyższej półki, bo odniósł zaledwie dwie wygrane w ośmiu meczach. Jednak posiada jeden duży atut...

- Ten atut to przede wszystkim tor domowy, który jest od trzech sezonów niezmieniany, twardy, betonowy. Tam się jeździ na specyficznie ustawionych motocyklach, specyficznie do tego dopasowanych. Ktoś mógłby powiedzieć: no przecież wiecie jaki tor to trzeba odpowiednio motocykl czy silnik przygotować. Ale to trzeba jeszcze zgrać ustawienia, a biegów jest pięć - powiedział Stanisław Chomski, trener Stali.

Gorzowianie pod koniec czerwca spuścili ze zwycięskiego z tonu. Aktualny Mistrz Polski poległ w Częstochowie i Rybniku. Porażki spowodowane były głównie problemami sprzętowymi i nie najlepszą dyspozycją Martina Vaculika i Przemysława Pawlickiego. Obaj w ostatnich tygodniach pracowali nad motocyklami. W Grudziądzu mają już być szybsi.

Mecz pomiędzy GKM-em, a Stalą Gorzów już jutro o godzinie 19.00. Pojedynek odbędzie się na stadionie przy ul. Hallera w Grudziądzu.

 

Czytaj też: Gorzów: Piłkarze ręczni maja wygrać I ligę!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy