Stal Gorzów wyrwie zwycięstwo w Zielonej Górze? [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Stal Gorzów wyrwie zwycięstwo w Zielonej Górze? [AUDIO] Stal chce zdobyć punkty na wyjeździe.; Marcin Szarejko/stalgorzow.pl
Ilustracja do artykułu Stal Gorzów wyrwie zwycięstwo w Zielonej Górze? [AUDIO]

Żużlowe derby to wyjątkowy pojedynek naładowany emocjami. Gorzowianie w Lesznie przełamali złą passę. 

Czy żółto-niebiescy pójdą za ciosem? Dla kibiców jednej i drugiej drużyny wygrana będzie miała znaczenie prestiżowe. Mówi Stanisław Chomski, trener Cash Broker Stali Gorzów:

Falubaz od początku sezonu skutecznie zbiera punkty i obecnie z dorobkiem 21 "oczek", o dwa wyprzedza gorzowski zespół. Zielonogórzanie w pierwszym meczu w Gorzowie pokazali się z dobrej strony i wywalczyli remis.

- Rywale mają mocnych seniorów, juniorzy też świetnie sobie radzą. To nie oznacza, że nie możemy wygrać, bo skład też mamy silny - uważa szkoleniowiec.

Żużlowe emocje sięgną zenitu w niedzielę (13.08) w Zielonej Górze. Na torze zobaczymy Martina Vaculik, który wraca po krótkiej przerwie spowodowanej kontuzją ręki. Początek starcia o godz. 19.

Czytaj też: Stilon Gorzów poległ w Polkowicach. To druga porażka w III lidze

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy