Stal Gorzów przełamała się w Lesznie! Byki pokonane

Zdjęcie z artykułu: Stal Gorzów przełamała się w Lesznie! Byki pokonane Hubert Czerniawski na torze napędził strachu rywalom.; Marcin Szarejko/stalgorzow.pl
Ilustracja do artykułu Stal Gorzów przełamała się w Lesznie! Byki pokonane

Świetnie spisała się cała drużyna, cenne punkty przywieźli juniorzy.

Po czterech porażkach z rzędu Cash Broker Stal Gorzów pokonała Fogo Unię Leszno 49:41.

Walka i akcje żużlowców na torze stworzyły świetne widowisko. Gospodarze wygrali tylko dwa biegi – pierwszy i ostatni. W trzynastu wyścigach żółto-niebiescy siedem razy remisowali, a sześć razy zwyciężali, w tym dwukrotnie przywieźli komplet oczek. W szóstym biegu gorzowianie doprowadzili do remisu 18:18, a następnie wyszli na prowadzenie, którego do końca nie oddali.

Zdał egzamin plan Stanisława Chomskiego- trenera Stali, by ustawić na prowadzących pary zawodników wychowanych na torze w Lesznie. Kasprzak ( 9 pkt.) i Pawlicki (8 pkt.) wykonali swoje zadanie. Słowa uznania dla Sundstroema, który zastąpił kontuzjowanego Vaculika. Wywalczył sześć punktów.

Odważnie pojechali juniorzy- Karczmarz (3 pkt.) i Czerniawski (2 pkt.). Doświadczeni Zmarzlik i Iversen pokazali klasę rywalom. Zdobyli najwięcej oczek, odpowiednio 11 i 10.

Kolejne spotkanie wzburzy krew w żyłach – odbędą się derby z Falubazem w Zielonej Górze.

Czytaj też: Co piszczy w Gorzowie?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy