Piłkarskie derby Gorzowa! Stilon zmierzy się z Piastem Karnin

Zdjęcie z artykułu: Piłkarskie derby Gorzowa! Stilon zmierzy się z Piastem Karnin Stilon wciąż niepokonany; MGA
Ilustracja do artykułu Piłkarskie derby Gorzowa! Stilon zmierzy się z Piastem Karnin

Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 na stadionie przy ulicy Myśliborskiej. Czy niebiesko-białym uda się zdobyć kolejne trzy punkty?

Stilon jak do tej pory w rundzie wiosennej nie przegrał jeszcze żadnego meczu. Jak będzie z Karninem? Niebiesko-biali nie powinni mieć większych problemów. Piast znajduje się na 6. miejscu w tabeli IV ligi lubuskiej z różnicą 26 punktów. Przypomnijmy: gorzowianie cały czas zajmują pozycję lidera.

- Chcielibyśmy tak naprawdę z każdego meczu wyjść zwycięsko i pokazać, ze awans do III ligi należy się tylko i wyłącznie nam, że jesteśmy najlepsi w tej lidze. Podejrzewam, że mecz będzie wyglądał tak, że drużyna przeciwna stanie w dziesięciu lub w dziewięciu w obronie, jednym napastnikiem wysuniętym i będą liczyć na jakąś kontrę. My musimy się utrzymywać przy piłce i stwarzać sobie sytuacje do strzeleni bramki - mówi Mariusz Stanisławski, prezes Stilonu Gorzów.

Mecz Stilon Gorzów kontra Piast Karnin odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 na stadionie przy Myśliborskiej.

 

Czytaj też: Stilon Gorzów w półfinale wojewódzkiego Pucharu Polski! Zmierzy się z Falubazem Zieloną Górą

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

44 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy