Ostatnie prace na torze żużlowym. Kiedy treningi Stali Gorzów?

Zdjęcie z artykułu: Ostatnie prace na torze żużlowym. Kiedy treningi Stali Gorzów? Prace na gorzowskim torze; MGA
Ilustracja do artykułu Ostatnie prace na torze żużlowym. Kiedy treningi Stali Gorzów?

To już ostatnia prosta w przygotowaniach do nadchodzącego sezonu żużlowego. 

Obecnie trwają prace związane z osuszaniem toru i jak tylko pogoda pozwoli zostanie położona nowa nawierzchnia. Wszystkie materiały są już przygotowane.

- Do tej pory wymieniono już bandę. Została podwyższona i teraz tor będzie bardziej wewnątrz, jak beczka, żeby można było z większą prędkością jeździć po zewnętrznej. Trener Chomski od początku nalegał, żeby było większe nachylenie na łukach, żeby można było się ścigać niemal na całej szerokości toru. Teraz czas na nową nawierzchnię. Materiał, który był na torze był już bardzo zużyty, była w nim glina i niewielka ilość wody powodowała, że było go bardzo trudno przygotować. Mam nadzieję, że teraz te problemy się skończą - powiedział Ireneusz Maciej Zmora, prezes gorzowskiej Stali. 

Jeśli pogoda pozwoli to pierwsze treningi na gorzowskim torze odbędą się już w przyszłym tygodniu - zapowiada Stanisław Chomski,trener żółto-niebieskich.

Przypomnijmy - rozgrywki PGE Ekstraligi startują w kwietniu. 17 kwietnia żółto-niebiescy pojadą do Torunia, a tydzień później kolejny wyjazd do Grudziądza. Pierwsze spotkanie na Jancarzu 30 kwietnia. Stal zmierzy się z Rowem Rybnik.

 

Czytaj też: Gorzów: Nie ma lipy, więc ją zasadź! Każdy może mieć swoje drzewo

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!

27 marca 2017, 16:16
Co to jest fake news?

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.

27 marca 2017, 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.

27 marca 2017, 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.

27 marca 2017, 15:24
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy