Ostatnie prace na torze żużlowym. Kiedy treningi Stali Gorzów?

Zdjęcie z artykułu: Ostatnie prace na torze żużlowym. Kiedy treningi Stali Gorzów? Prace na gorzowskim torze; MGA
Ilustracja do artykułu Ostatnie prace na torze żużlowym. Kiedy treningi Stali Gorzów?

To już ostatnia prosta w przygotowaniach do nadchodzącego sezonu żużlowego. 

Obecnie trwają prace związane z osuszaniem toru i jak tylko pogoda pozwoli zostanie położona nowa nawierzchnia. Wszystkie materiały są już przygotowane.

- Do tej pory wymieniono już bandę. Została podwyższona i teraz tor będzie bardziej wewnątrz, jak beczka, żeby można było z większą prędkością jeździć po zewnętrznej. Trener Chomski od początku nalegał, żeby było większe nachylenie na łukach, żeby można było się ścigać niemal na całej szerokości toru. Teraz czas na nową nawierzchnię. Materiał, który był na torze był już bardzo zużyty, była w nim glina i niewielka ilość wody powodowała, że było go bardzo trudno przygotować. Mam nadzieję, że teraz te problemy się skończą - powiedział Ireneusz Maciej Zmora, prezes gorzowskiej Stali. 

Jeśli pogoda pozwoli to pierwsze treningi na gorzowskim torze odbędą się już w przyszłym tygodniu - zapowiada Stanisław Chomski,trener żółto-niebieskich.

Przypomnijmy - rozgrywki PGE Ekstraligi startują w kwietniu. 17 kwietnia żółto-niebiescy pojadą do Torunia, a tydzień później kolejny wyjazd do Grudziądza. Pierwsze spotkanie na Jancarzu 30 kwietnia. Stal zmierzy się z Rowem Rybnik.

 

Czytaj też: Gorzów: Nie ma lipy, więc ją zasadź! Każdy może mieć swoje drzewo

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

45 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy