Ostatnie prace na torze żużlowym. Kiedy treningi Stali Gorzów?

Zdjęcie z artykułu: Ostatnie prace na torze żużlowym. Kiedy treningi Stali Gorzów? Prace na gorzowskim torze; MGA
Ilustracja do artykułu Ostatnie prace na torze żużlowym. Kiedy treningi Stali Gorzów?

To już ostatnia prosta w przygotowaniach do nadchodzącego sezonu żużlowego. 

Obecnie trwają prace związane z osuszaniem toru i jak tylko pogoda pozwoli zostanie położona nowa nawierzchnia. Wszystkie materiały są już przygotowane.

- Do tej pory wymieniono już bandę. Została podwyższona i teraz tor będzie bardziej wewnątrz, jak beczka, żeby można było z większą prędkością jeździć po zewnętrznej. Trener Chomski od początku nalegał, żeby było większe nachylenie na łukach, żeby można było się ścigać niemal na całej szerokości toru. Teraz czas na nową nawierzchnię. Materiał, który był na torze był już bardzo zużyty, była w nim glina i niewielka ilość wody powodowała, że było go bardzo trudno przygotować. Mam nadzieję, że teraz te problemy się skończą - powiedział Ireneusz Maciej Zmora, prezes gorzowskiej Stali. 

Jeśli pogoda pozwoli to pierwsze treningi na gorzowskim torze odbędą się już w przyszłym tygodniu - zapowiada Stanisław Chomski,trener żółto-niebieskich.

Przypomnijmy - rozgrywki PGE Ekstraligi startują w kwietniu. 17 kwietnia żółto-niebiescy pojadą do Torunia, a tydzień później kolejny wyjazd do Grudziądza. Pierwsze spotkanie na Jancarzu 30 kwietnia. Stal zmierzy się z Rowem Rybnik.

 

Czytaj też: Gorzów: Nie ma lipy, więc ją zasadź! Każdy może mieć swoje drzewo

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy