Krzysztof Kasprzak wraca do składu Stali Gorzów!

Zdjęcie z artykułu: Krzysztof Kasprzak wraca do składu Stali Gorzów! Kasprzak wraca do pełni sil.; Marcin Szarejko/stalgorzów
Ilustracja do artykułu Krzysztof Kasprzak wraca do składu Stali Gorzów!

KK już w najbliższym meczu z GKM Grudziądz będzie walczył o ligowe punkty.

Krzysztof Kasprzak zastąpi Linusa Sundstroema pod numerem 10. Żużlowiec Cash Broker Stali Gorzów od wtorku (13.06) trenuje na Jancarzu. Jego jazda jest płynna i szybka, a zespolony dziewięcioma śrubami obojczyk nie boli.

 - Wolę oglądać mecz z parkingu niż z fotela. Nie po to trenowałem całą zimę, by teraz siedzieć. Dziękuje wszystkim za wsparcie w tych trudnych chwilach - mówi Kasprzak.

Faworytem spotkania są gorzowianie, lider ekstraligi. Goście zajmują w tabeli ostatnie miejsce. Mimo tego Stanisław Chomski - trener gorzowian, nie spisuje rywali na straty. Przypomina, że tam też jeżdżą zawodnicy, którzy znają żużlowe rzemiosło.

Przypomnijmy - Krzysztof Kasprzak złamał obojczyk 7 maja podczas meczu ze Spartą Wrocław.  Zabieg przeszedł w Poznaniu i od razu rozpoczął rehabilitację. Zobaczymy go w piątkowy wieczór (16.06) na torze w Gorzowie. Pojedynek z GKM Grudziądz  o godz. 20.15.

Czytaj też: Cash Broker Stal Gorzów podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz. Mamy dla Was wejściówki!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jesienna ramówka TVP 2017: M jak miłość, Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz

Jesienna ramówka TVP 2017: M jak miłość, Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz

Jesienna ramówka TVP 2017 - co zobaczą widzowi w najbliższych miesiącach? Nie zabraknie najpopularniejszych polskich seriali takich jak M jak miłość, Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz oraz programu Jaka to melodia?.

13 min
Gortat Team vs Wojsko Polskie 2017: transmisja. Gdzie oglądać wielki mecz?

Gortat Team vs Wojsko Polskie 2017: transmisja. Gdzie oglądać wielki mecz?

Wielki Mecz z udziałem znanych gwiazd już 30 lipca 2017. Czy zaplanowana jest transmisja na żywo? Przekonajcie się i sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl

21 min
Córka Whitney Houston śpiewa hit Adele [VIDEO]

Córka Whitney Houston śpiewa hit Adele [VIDEO]

Bobbi Kristina śpiewa przebój Adele - w drugą rocznicę śmierci córki Whitney Houston w sieci pojawiło się wzruszające nagranie. Bobbi miała talent wokalny jak mama?

47 min
Jaki kształt ma kabestan? Pytanie w Milionerach

Jaki kształt ma kabestan? Pytanie w Milionerach

Jaki kształt ma kabestan? Odpowiedź na te pytanie już teraz na ESKA.pl

49 min
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy