Krzysztof Kasprzak wraca do składu Stali Gorzów!

Zdjęcie z artykułu: Krzysztof Kasprzak wraca do składu Stali Gorzów! Kasprzak wraca do pełni sil.; Marcin Szarejko/stalgorzów
Ilustracja do artykułu Krzysztof Kasprzak wraca do składu Stali Gorzów!

KK już w najbliższym meczu z GKM Grudziądz będzie walczył o ligowe punkty.

Krzysztof Kasprzak zastąpi Linusa Sundstroema pod numerem 10. Żużlowiec Cash Broker Stali Gorzów od wtorku (13.06) trenuje na Jancarzu. Jego jazda jest płynna i szybka, a zespolony dziewięcioma śrubami obojczyk nie boli.

 - Wolę oglądać mecz z parkingu niż z fotela. Nie po to trenowałem całą zimę, by teraz siedzieć. Dziękuje wszystkim za wsparcie w tych trudnych chwilach - mówi Kasprzak.

Faworytem spotkania są gorzowianie, lider ekstraligi. Goście zajmują w tabeli ostatnie miejsce. Mimo tego Stanisław Chomski - trener gorzowian, nie spisuje rywali na straty. Przypomina, że tam też jeżdżą zawodnicy, którzy znają żużlowe rzemiosło.

Przypomnijmy - Krzysztof Kasprzak złamał obojczyk 7 maja podczas meczu ze Spartą Wrocław.  Zabieg przeszedł w Poznaniu i od razu rozpoczął rehabilitację. Zobaczymy go w piątkowy wieczór (16.06) na torze w Gorzowie. Pojedynek z GKM Grudziądz  o godz. 20.15.

Czytaj też: Cash Broker Stal Gorzów podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz. Mamy dla Was wejściówki!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 

3 godz. 27 min.
Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Słonice ratujące topiące się w wodzie młode to nagranie, który robi furorę w sieci. Akcja niczym ze Słonecznego Patrolu do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl.

5 godz. 22 min.
Life Festival Oświęcim 2017: PROGRAM, DOJAZD - wszystko w jednym miejscu

Life Festival Oświęcim 2017: PROGRAM, DOJAZD - wszystko w jednym miejscu

Life Festival Oświęcim to jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju. Jaki jest program LGO 2017? Jak najłatwiej dojechać na festiwal? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

5 godz. 25 min.
C-BooL na Tomorrowland?! Powody, że powinien tam zagrać!

C-BooL na Tomorrowland?! Powody, że powinien tam zagrać!

C-BooL odnosi ogromne sukcesy nie tylko w Polsce, ale także coraz lepiej radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Dlatego właśnie powinien zagrać na największej imprezie muzyki elektronicznej! Dlaczego jeszcze? Przekonajcie się na ESKA.pl!

5 godz. 47 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy