Gorzów: Krzysztof Kasprzak wraca do zdrowia. Czy zdąży na Falubaz?

Zdjęcie z artykułu: Gorzów: Krzysztof Kasprzak wraca do zdrowia. Czy zdąży na Falubaz? Krzysztof Kasprzak nie zawodzi. Problemy mają inni zawodnicy.; Marcin Szarejko/Foto-Sport.pl
Ilustracja do artykułu Gorzów: Krzysztof Kasprzak wraca do zdrowia. Czy zdąży na Falubaz?

Lekarze sprawdzali jak zrasta się złamany obojczyk żużlowca. Badanie wypadło bardzo dobrze i jest szansa, że zawodnik niedługo wróci do treningów. 

Zawodnik Cash Broker Stali Gorzów był w poniedziałek na konsultacjach lekarskich i otrzymał od medyków pozytywne informacje. - Mój obojczyk szybko się zrasta i wrócę do treningów w przeciągu dwóch tygodni - napisał na jednym z portali społecznościowych Krzysztof Kasprzak.

Żużlowiec na pewno nie wystąpi w najbliższym meczu z Unią Leszno, ale jest szansa, że powróci do składu Stali na mecz derbowy z Falubazem, który odbędzie się 28 maja.

Przypomnijmy, że wicemistrz świata z 2014 doznał złamania obojczyka 7 maja w meczu ligowym we Wrocławiu przeciwko miejscowej Sparcie. W składzie Stali zastąpi go Linus Sundstroem. 

Czytaj także: Linus Sundstroem wraca do Stali Gorzów

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy