Gorzów: Krzysztof Kasprzak wraca do zdrowia. Czy zdąży na Falubaz?

Zdjęcie z artykułu: Gorzów: Krzysztof Kasprzak wraca do zdrowia. Czy zdąży na Falubaz? Czy Krzysztof Kasprzak pojedzie w lubuskich derbach?; Marcin Szarejko/Foto-Sport.pl
Ilustracja do artykułu Gorzów: Krzysztof Kasprzak wraca do zdrowia. Czy zdąży na Falubaz?

Lekarze sprawdzali jak zrasta się złamany obojczyk żużlowca. Badanie wypadło bardzo dobrze i jest szansa, że zawodnik niedługo wróci do treningów. 

Zawodnik Cash Broker Stali Gorzów był w poniedziałek na konsultacjach lekarskich i otrzymał od medyków pozytywne informacje. - Mój obojczyk szybko się zrasta i wrócę do treningów w przeciągu dwóch tygodni - napisał na jednym z portali społecznościowych Krzysztof Kasprzak.

Żużlowiec na pewno nie wystąpi w najbliższym meczu z Unią Leszno, ale jest szansa, że powróci do składu Stali na mecz derbowy z Falubazem, który odbędzie się 28 maja.

Przypomnijmy, że wicemistrz świata z 2014 doznał złamania obojczyka 7 maja w meczu ligowym we Wrocławiu przeciwko miejscowej Sparcie. W składzie Stali zastąpi go Linus Sundstroem. 

Czytaj także: Linus Sundstroem wraca do Stali Gorzów

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

46 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy