Czy uda się awansować? Stilon Gorzów przygotowuje się do rozgrywek

Zdjęcie z artykułu: Czy uda się awansować? Stilon Gorzów przygotowuje się do rozgrywek Kolejne trzy punkty nawet bez meczu; MM
Ilustracja do artykułu Czy uda się awansować? Stilon Gorzów przygotowuje się do rozgrywek

Rozpoczynają się ligowe zmagania rundy wiosennej. To już ostatnia prosta w przygotowaniach do rozgrywek. ​

- Z tymi przygotowaniami nie było łatwo, bo wciąż brakuje nam sztucznego boiska i jeździliśmy gdzieś ratowaliśmy się w Barlinku czy w Międzyrzeczu. Wciąż narzekamy na brak pełnowymiarowego boiska. Zawsze lepiej wyglądamy na jesień po przygotowaniach letnich niż na wiosnę po przygotowaniach zimowych - mówi Mariusz Stanisławski, prezes Stilonu Gorzów.

Przypomnijmy: rundę jesienną gorzowscy piłkarze zakończyli na 1. miejscu w tabeli.

 - Zrobimy wszystko by utrzymać pozycję i na następny sezon awansować do III ligi. Nie ma innej opcji, to jest nasz cel i musimy się go trzymać. Trzeba myśleć o ataku i strzelaniu bramek, ale nie wolno także zapominać o obronie. Jeśli chodzi o zmiany w składzie to na tś chwilę dojdzie jedynie Krystian Paszkowski, bramkarz ze Śląska Wrocław. Dopiero po ewentualnym awansie będziemy się zastanawiać jak tę drużynę wzmocnić - dodaje Mariusz Stanisławski.

Pierwszy mecz rundy wiosennej Stilon rozegra już w sobotę (18.03). Gorzowscy piłkarze zmierzą się w Świebodzinie z tamtejszym Santosem. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 15.00.

 

Czytaj też: Gorzów osłabiony? Koszykarki bez czołowej zawodniczki​

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

45 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy