Czy uda się awansować? Stilon Gorzów przygotowuje się do rozgrywek

Zdjęcie z artykułu: Czy uda się awansować? Stilon Gorzów przygotowuje się do rozgrywek Czy Stilon Gorzów powiększy przewagę w tabeli; Monika Mazur
Ilustracja do artykułu Czy uda się awansować? Stilon Gorzów przygotowuje się do rozgrywek

Rozpoczynają się ligowe zmagania rundy wiosennej. To już ostatnia prosta w przygotowaniach do rozgrywek. ​

- Z tymi przygotowaniami nie było łatwo, bo wciąż brakuje nam sztucznego boiska i jeździliśmy gdzieś ratowaliśmy się w Barlinku czy w Międzyrzeczu. Wciąż narzekamy na brak pełnowymiarowego boiska. Zawsze lepiej wyglądamy na jesień po przygotowaniach letnich niż na wiosnę po przygotowaniach zimowych - mówi Mariusz Stanisławski, prezes Stilonu Gorzów.

Przypomnijmy: rundę jesienną gorzowscy piłkarze zakończyli na 1. miejscu w tabeli.

 - Zrobimy wszystko by utrzymać pozycję i na następny sezon awansować do III ligi. Nie ma innej opcji, to jest nasz cel i musimy się go trzymać. Trzeba myśleć o ataku i strzelaniu bramek, ale nie wolno także zapominać o obronie. Jeśli chodzi o zmiany w składzie to na tś chwilę dojdzie jedynie Krystian Paszkowski, bramkarz ze Śląska Wrocław. Dopiero po ewentualnym awansie będziemy się zastanawiać jak tę drużynę wzmocnić - dodaje Mariusz Stanisławski.

Pierwszy mecz rundy wiosennej Stilon rozegra już w sobotę (18.03). Gorzowscy piłkarze zmierzą się w Świebodzinie z tamtejszym Santosem. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 15.00.

 

Czytaj też: Gorzów osłabiony? Koszykarki bez czołowej zawodniczki​

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!

27 marca 2017, 16:16
Co to jest fake news?

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.

27 marca 2017, 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.

27 marca 2017, 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.

27 marca 2017, 15:24
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy