Cash Broker Stal Gorzów poległa w Grudziądzu 41:49

Zdjęcie z artykułu: Cash Broker Stal Gorzów poległa w Grudziądzu 41:49 Gorzowianom nie powiodło sie w Grudziądzu; Marcin Szarejko
Ilustracja do artykułu Cash Broker Stal Gorzów poległa w Grudziądzu 41:49

Gorzowscy żużlowcy zaliczają kolejną porażkę. Na szczęście udało im się obronić bonusa.

Tym razem gospodarze wyraźnie zdominowali żółto-niebieskich. Gorzowianom udało się co prawda wygrać pięć biegów, ale nie wystarczyło to do zwycięstwa. Porażka mogła być jednak większa, bo po biegu 12 Stal przegrywała aż 14 punktami.

Na szczęście gorzowianom udało się trochę nadrobić i obronili punkt bonusowy. W dwumeczu gorzowianie prowadzą 90:82.

Najwięcej punktów w meczu dla Stali zdobył Bartosz Zmarzlik, który przywiózł 15 punktów. Zaraz za nim Niels Kristian Iversen z dorobkiem 10 punktów i dwóch bonusowych, a następnie Krzysztof Kasprzak: 6 punktów i jeden bonus.

 

Czytaj też: Stilon Gorzów poległ. Koniec walki o Puchar Polski

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy