Cash Broker Stal Gorzów podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz. Mamy dla Was wejściówki!

Zdjęcie z artykułu: Cash Broker Stal Gorzów podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz. Mamy dla Was wejściówki! Mamy dla Was bilety; MGA
Ilustracja do artykułu Cash Broker Stal Gorzów podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz. Mamy dla Was wejściówki!

Kolejne ligowe spotkanie na Jancarzu coraz bliżej. Bawcie się razem z nami i zgarnijcie bilety!

Mecz Stali Gorzów z GKM Grudziądz tym razem wyjątkowo odbędzie się w piątek. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.15. Ponownie na stadionie im. Edwarda Jancarza przy ulicy Śląskiej.

Jeśli też chcecie tam być mamy dla Was podwójne zaproszenia. Jak je zgarnąć? Wystarczy bawić się z nami! W komentarzu pod postem na Facebooku napiszcie nam: którego z gorzowskich zawodników ekipa z Grudziądza powinna się najbardziej obawiać i dlaczego? Autorzy najlepszych odpowiedzi otrzymają bilety na mecz.

 

Czytaj też: Gorąca zabawa w Barlinku! Zgarnij bilety na Euforię Dźwięku!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 

3 godz. 28 min.
Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Słonice ratujące topiące się w wodzie młode to nagranie, który robi furorę w sieci. Akcja niczym ze Słonecznego Patrolu do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl.

5 godz. 23 min.
Life Festival Oświęcim 2017: PROGRAM, DOJAZD - wszystko w jednym miejscu

Life Festival Oświęcim 2017: PROGRAM, DOJAZD - wszystko w jednym miejscu

Life Festival Oświęcim to jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju. Jaki jest program LGO 2017? Jak najłatwiej dojechać na festiwal? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

5 godz. 26 min.
C-BooL na Tomorrowland?! Powody, że powinien tam zagrać!

C-BooL na Tomorrowland?! Powody, że powinien tam zagrać!

C-BooL odnosi ogromne sukcesy nie tylko w Polsce, ale także coraz lepiej radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Dlatego właśnie powinien zagrać na największej imprezie muzyki elektronicznej! Dlaczego jeszcze? Przekonajcie się na ESKA.pl!

5 godz. 48 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy