Bonus w Lesznie do zdobycia. Stal Gorzów bez Vaculika [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Bonus w Lesznie do zdobycia. Stal Gorzów bez Vaculika [AUDIO] Dla kogo drugie starcie będzie zwycięskie?; Marcin Szarejko/stalgorzow.pl
Ilustracja do artykułu Bonus w Lesznie do zdobycia. Stal Gorzów bez Vaculika [AUDIO]

Gorzowscy żużlowcy osłabieni? Kontuzja Słowaka wymaga rehabilitacji.

Cash Broker Stal Gorzów zmierzy się na wyjeździe z Fogo Unią Leszno.

W składzie żółto-niebieskich nie pojawi się Martin Vaculik. We wtorek (1.08) żużlowiec podczas meczu ligi szwedzkiej doznał urazu lewej dłoni. Nie wiadomo jak długo potrwa rehabilitacja. - Nie wygląda to dobrze- mówi Stanisław Chomski, trener gorzowskiej drużyny:

W miejsce Vaculika, w Lesznie wystąpi Linus Sundstroem. - Właśnie w takich sytuacjach możemy wykorzystać Szweda, który u siebie na torze dobrze sobie radzi - dodaje szkoleniowiec.

Unia to trudny rywal. Oprócz solidnych seniorów, ma także silną formację juniorską, groźną na swoim torze. W rudzie zasadniczej pojedynek wygrała Stal 51:39. -  Punkt bonusowy jest w naszym zasięgu - dodaje trener Chomski.

Gorzowscy żużlowcy po czterech porażkach z rzędu zajmują czwartą pozycję w tabeli. Unia jest druga. Niedzielne (6.08) spotkanie w Lesznie na stadionie im. Alfreda Smoczyka o godz. 19.

Czytaj też: Stilon Gorzów wraca na boisko! Rusza nowy sezon

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy